У Нечаївській школі всі діти обдаровані

DSC_7621

Багатим на імпровізацію, демонстрацію обдарувань школярів було свято знань у Нечаївській школі. Проявили себе вони у сценках з шкільного життя, виконанні пісень, танців, гуморі, власній самостійності.

DSC_7343

Директор школи Галина Андреєва наголосила, що це справжнє свято мудрості, доброти і людяності. Вона щедро привітала першачків (12 осіб), учнів-випускників, всіх школярів і батьків, з якими педагоги разом черпають глибину знань і радість пізнання життя.

Велика група учнів та педагогів отримали різного рангу нагороди за перемоги у конкурсах, олімпіадах, спортивних змаганнях.

DSC_7448

Всіх учасників свята тепло привітав генеральний директор агропромислової компанії «Маїс» Сергій Осадчий:

-До нового навчального року готувалися разом. «Маїс» допоміг відремонтувати навчальні класи, створили новий ошатний клас мистецтв. Своїм обов’язком вважаємо підтримувати дошкільні і шкільні навчальні заклади у Вергунах і Нечаївці, а в селах розвивати виробництво. Зараз ведемо будівництво сучасного горіхового центру у Вергунах. Він буде найбільшим в Європі з розведення горіхоплідних і декоративних культур. Для жителів обох сіл найкращим подарунком стане ремонт центральної дороги.

Цю інформацію учасники свята сприйняли оплесками. Добре було б, якби піднесені настрої Дня знань діти і дорослі зберегли аж до закінчення нинішнього навчального року.

DSC_7560 DSC_7507

DSC_7278

DSC_7694

DSC_7697

DSC_7423

DSC_7400