Усі шляхи ведуть до школи

DSC_71401

Ранок 1 вересня у селах Вергуни і Нечаївка Черкаського району розпочався численними вервечками святково одягнених, здебільшого у вишиванки, батьків і дітей, юнаків і дівчат з барвистими осінніми квітами в руках. Потічки зливались у гомінке зібрання на шкільних подвір’ях. Сяючі очі випромінювали: «Здрастуй, школо! Привіт, друзі і шановні вчителі! Ми знову прийшли пізнавати світ і вчитися жити». Почуттями гордості проймались душі дорослих і дітей за незламну Україну, коли звучав її гімн, і болючого смутку від втрати рідних та близьких на війні у Донбасі, Героїв Небесної сотні.

Літо не пройшло марно. Кожна з шкіл новий навчальний рік зустрічає вагомими надбанями.

Вергунівська загальноосвітня школа.

Тут вперше після введення її в експлуатацію майже все літо тривали капітальні ремонти. На першому і другому поверхах замінено каналізаційні і водопровідні мережі, частину опалення та вентиляції санвузлів, облицьовані кахлями їх стіни. На всі роботи спонсори школи – агропромислова компанія «Маїс» та СТОВ «Колос» витратили 500 тис. грн.

DSC_7098

Директор школи Світлана Марченко, голова батьківського комітету Людмила Алека, батьки, учні, сердечно дякували голові ради директорів групи компаній «Маїс» Сергію Терещуку, генеральному директору Сергію Осадчому, керівнику господарства Петру Ткачуку за виявлені щедрість і турботу про дітей. Це був тільки черговий крок, бо підтримка благодійників постійна. До нового навчального року вони ще поповнили медикаментами медичний кабінет. Директор від імені педагогічного, учнівського колективу, громадськості села вручила керівникам «Маїсу» подяку.

Сергій Терещук запевнив батьків і вчителів у тому, що компанія робитиме і надалі все необхідне, щоб діти навчалися у гарних і затишних класах, щоб отримували ґрунтовні знання.

«Маїс» разом з сільською радою, СТОВ «Колос», наголосив благодійник, розв’язали проблему, яка існувала у школі не один рік. А у задумах ще багато справ. Треба кращим зробити актовий, відремонтувати спортивний зали. Разом з вами при розумінні і повазі один до одного, щирості і відкритості нам все під силу. У селі розпочинаємо ремонт центральної вулиці, що іде на Нечаївку. Ведемо створення центру з розмноження горіхових і декоративних культур. Село від цього стане тільки кращим.

У цей святковий день 16 першачків наказом по школі зараховані до лав учнівської сім’ї.

DSC_7023

DSC_6973

DSC_7248

DSC_72011

DSC_7228

DSC_7174

DSC_7152

DSC_7029

DSC_7053

DSC_7124

DSC_7133