«Маїс» – член Насіннєвої асоціації України

На нещодавньому засіданні правління Насіннєвої асоціації України     одноголосно проголосувало за вступ агропромислової компанії «Маїс»  до галузевого союзу як асоційованого члена.

Насіннєва Асоціація України – недержавна організація, що створена за ініціативою насіннєвих підприємств. Основна мета діяльності спілки полягає у  захисті інтересів її членів та розвитку насіннєвої галузі України на рівні світових стандартів.

Вступ до лав Насіннєвої Асоціації є важливим кроком для “Маїсу” як лідера вітчизняного насіннєвого бізнесу, адже членство відкриває простір для обміну досвідом та обговорення сучасних можливостей насіннєвого ринку, включаючи законодавчі новації та тенденції як в Україні, так і в світі. Члени асоціації мають можливість ініціативи та спільного обговорення важливих проблем галузі з представниками органів влади, налагодження нових бізнесових комунікацій. Організація також допомагає підвищенню рівня обізнаності  виробників з тенденціями насіннєвої галузі,  професійному та персональному розвитку фахівців підприємств-членів асоціації.

Насіннєва Асоціація радо вітала “Маїс”, який ще більше 25 років тому першим у Центральній Україні започаткував виробництво насіння кукурудзи за  світовими технологіями, і нині є одним із найпотужніших підприємств в Україні, яке виробляє адаптовані гібриди зернових та зернобобових культур найвідоміших зарубіжних компаній, а також насіння власного виробництва, яке не поступається за урожайністю та якістю європейським аналогам.

18920509_904946212981685_757547739376408855_n