У селі можна реалізувати себе повніше

DSCN9174Після Золотоніського училища Сергій Тимошенко працював бульдозеристом, трактористом, відслужив армію. Побачивши світу, повернувся у рідне Красносілля, де освоїв гусеничні трактори, новий на той час трактор Т-150, комбайн «Нива». А як господарство ввійшло до складу агропромислової компанії «МАЇС», то вже і зарубіжним «Кейсом» оволодів, а нині новітнім кормороздавачем розвозить корми на відгодівлі биків абердино-ангусів.
У сільському житті цінує можливість реалізувати себе у багатьох сферах. Тут немає чого сподіватись на когось. Окрім відповідального і ретельного ставлення до роботи, треба вести і домашнє господарство. А це чотири гектари землі, корова, дрібна живність. І всьому треба давати раду. Допомагають дружина, дві доньки Лілія і Світлана. Старша вчителює, молодша навчається у залізничному коледжі. А радість найбільша від онучки Алінки, яка разом з мамою розпочала освоювати ази шкільної науки.
Своїм колегам з нагоди Дня працівників сільського господарства Сергій Васильович бажає щастя, здоров’я, достатку. А для цього треба, щоб усе родило, росло, повнилось людям на добро, щоб був мир в Україні.