Аграрна галузь України набирає обертів

Сергій Терещук, голова ради директорів групи компаній «Маїс»

ТЕРЕЩУК основна

До свята працівників сільського господарства підбиваємо підсумки роботи. Найперше, ми виробники насіння. Про його незаперечну якість свідчить сьогодні і висока урожайність, і географія посівних площ по всій Україні.

Дбаємо про те, щоб забезпечити сільгоспвиробників насіннєвим матеріалом найвищого ґатунку. Спільно з науковими закладами ми створили лінійку гібридів від ранньо до пізньостиглих груп, які при врахуванні їхніх особливостей і дотриманні агротехніки вирощування дають стабільно високі врожаї у всіх кліматичних зонах. І це ще раз підтвердилось цьогоріч.
Клас нашого насіння забезпечує калібрувальний завод — найсучасніший в Україні. Його продукція на рівні, а то й вище подібних підприємств відомих зарубіжних компаній.
Партнерство вигідне для всіх. Підтримуємо тісні зв’язки із сільгоспвиробниками щодо вирощування наших гібридів, аби досягти найвищої урожайності. Маємо більше 1500 тестових та демонстраційних ділянок у всіх регіонах України. Агрономи-консультанти, менеджери працюють постійно із виробниками, бо у нас спільна мета — збільшення виробництва зерна і поліпшення добробуту людей.
Неможливо досягти успіху без колективу фахівців. Безперечно, найбільше досягнення нашої компанії – це люди, їх відповідальність, працьовитість, професіоналізм та креативний підхід до справи.
У день свята хочу привітати особисто кожного працівника «Маїсу», сільського господарства країни. Адже це завдяки їхнім зусиллям аграрна галузь України прискорено набирає оберти, займає одне з провідних місць у розвитку економіки держави, вийшла на міжнародні ринки. Та це тільки початок. Кожний аграрник у душі вірить, що наступний рік буде кращим. Тож хай наші сподівання стануть реальними.