Доброчинство заради дітей

DSC_7780Щоденно шкільний автобус Вергунівської школи перевозить майже 200 учнів по селах Нечаївка і Вергуни. Шини стали зовсім лисі і навіть осипалися на морозі. У будь-який час могла трапитись транспортна пригода, порушення безпеки дітей. За порухом чарівної палички на допомогу прийшов «Маїс», закупивши для автобуса нові шини.

Сергій Осадчий, генеральний директор ТОВ АПК «Маїс»
Ми вчасно сплачуємо всі податки, і немалі. А от відповідні державні органи чомусь не бачать невідкладних потреб дітей. У зимовий час це вкрай небезпечно. Сергій Терещук, голова ради директорів групи компаній «Маїс», зреагував відразу і ось — новенькі шини біля автобуса. Хай спокійними будуть батьки і діти. А ми й надалі залишаємось завжди поряд з вами. Бо школа для нас один із невідкладних пріоритетів.

Анастасія Дядюха, президент школи
Для нас, учнів, «Маїс» зробив дуже корисну справу. Без автобуса навіть важко уявити шкільне життя. Ним їздимо на уроки і додому, на районні предметні олімпіади, спортивні змагання. А зараз прийшли новорічні і різдвяні свята. І все — від сучасної апаратури й до солодощів, яблук – це дарунки «Маїсу». Ми любимо цю компанію, а старшокласники мріють працювати в ній.

Зоя Ситник, мама двох школярок молодших класів
Автобус доїжджає до найвіддаленіших куточків наших сіл. І це так зручно! Але останнім часом у матерів серця терпли — не дай Бог лопнути колесу. Від імені всіх матерів дякую Сергію Терещуку. Він гарний керівник і батько.

Людмила Григорчук, начальник відділу освіти районної держадміністрації
У Черкаському районі всі школи кращі, а Вергунівська — найкраща. Однак бюджетних коштів у районі на освіту меншає. На допомогу в особливо важливих питаннях приходять спонсори. Приємно, що «Маїс» оперативно відгукнувся на прохання Вергунівської школи щодо придбання шин. Користуючись нагодою, хочу подякувати керівництву «Маїсу» за постійну підтримку й інших шкіл сіл, де діють їхні підприємства. У дні радісних свят бажаю спонсорам, учителям, дітям, щоб їхні мрії збувалися, нових відкриттів і миру.