1 вересня з «Маїсом»

 1 вересня в Україні відзначають День знань. Традиційно це свято  учні та вчителі шкіл, де розміщені структурні підрозділи компанії, відзначають разом з «Маїсом». Представники товариства з громадськістю,  батьками тепло вітали учнів і вчителів. Прийшли з подарунками. Освітні заклади отримали оргтехніку, ноутбуки, проектори, фотоапарати, спортінвентар, меблі. З року в рік компанія допомагає навчальним закладам: обладнує комп’ютерні та мультимедійні класи, ремонтує навчальні кабінети і шкільні їдальні, здійснює капітальні ремонти сантехнічних об’єктів, дарує технологічне обладнання та спортивний інвентар, облаштовує ігрові та спортивні майданчики, дбає про відпочинок дітей і педагогів. Це сприяє оновленню освітнього середовища, впровадженню новітніх технологій, створенню сучасних умов для навчання і розвитку дітей, збереженню їхнього здоров’я.

Скажімо, у Хуторах учні отримали мультимедійний проектор, у Вергунах — ноутбук, у Гельмязеві — сучасний фотоапарат.  Все це допоможе дітям краще сприймати навчальний матеріал, проводити конференції і семінари, презентувати творчі проекти і готуватися до захисту конкурсних робіт. Щоб школярі були не лише освіченими, але й здоровими, компанія подарувала спортивний інвентар школам Боровиці і Топилівки. Першокласників Нечаївської школи  потішили новенькі парти. Вони сучасні, більш функціональні,  дозволяють регулювати висоту у залежності від зросту дитини. А це запобігатиме хворобам хребта.

У «Маїсі» переконані, що будувати бізнес потрібно на засадах соціальної відповідальності, системної взаємовигідної співпраці з місцевими громадами, ураховувати їх інтереси. Таке соціальне партнерство може реально покращити умови для здобуття дітьми якісної освіти.

DSC_7006