Кадрова політика

     ТОВ АПК «МАЇС» займає провідні позиції на ринку, перш за все, завдяки роботі команди висококласних професіоналів, їх відповідального підходу до загальної справи, постійного прагнення до вдосконалення і розвитку.

     Основні принципи кадрової політики підприємства – залучення до роботи кваліфікованих спеціалістів, з яких виховуються майбутні лідери – менеджери середньої та вищої ланки управління. Система навчання та розвитку персоналу компанії полягає в залученні співробітників до різних програм та проектів. Молоді люди запроваджують свіжі ідеї в розвиток бізнесу.

     Ми цінуємо впевнених, наполегливих, активних людей, які є професіоналами своєї справи.

    У зв`язку з тим, що ТОВ АПК «МАЇС» – сільськогосподарське підприємство, яке не лише вирощує гібриди кукурудзи, соняшника і сорти сої, а й самостійно реалізує вирощену продукцію, його представництва розташовані в різних регіонах України. Підприємство створює всі необхідні умови для залученя молоді до роботи в цих регіонах.

  Діюча на підприємстві програма підбору та підготовки молодих спеціалістів в галузі садівництва і тваринництва передбачає створення міцного фундаменту для відродження і налагодження життя села, розвитку і процвітання аграрного сектору економіки України, і співпраця з аграрними навчальними закладами країни є основним етапом цієї роботи.