Testimonials Of Partners

Черкащина

ШинкаренкоВолодимир Шинкаренко

Керівник СТОВ АФ «Великий хутір» Драбівський район.

Більше шести років співпрацює з компанією «Маїс»

- Минулого року маїсівськими гібридами кукурудзи засіяли майже 1000 гектар. Не дивлячись на складні погодні умови, гібриди Новий і Моніка показали надзвичайні результати. Вологу скинули добре, тож проблем з досушуванням не було. На сьогоднішній день, вважаємо кращих гібридів по врожайності та посухостійкості немає.

***

Кіровоградщина

ОмельяненкоСергій Омельяненко

Керівник ФГ «Омельяненко» Новоукраїнського району Кіровоградської області.

– Ми вже більше десяти років співпрацюємо з компанією «Маїс». Дуже задоволені партнерами, тому що навіть у нашому районі, надзвичайно бідному на вологу і опади, отримуємо стабільно високі врожаї кукурудзи і соняшнику.

Впевнений, що це саме можуть сказати про «Маїс» і мої колеги з Кіровоградщини та Миколаївщини. Хотів би відзначити й те, що насіння отримуємо відкаліброване, протруєне, високої схожості. Жодного разу не було такого, щоб «маїсівці» нас підвели – не вчасно доставили посівний матеріал чи поставили не той гібрид. Добре зарекомендували на наших полях гібриди Моніка, Новий. Цього року Нового зібрали понад 82 ц/га. Раджу й іншим кукурудзоводам співпрацювати із «Маїсом».

***

БолюкАнатолій Болюк

Голова правління ВСК «Колос»

– Наше господарство багатогалузеве. Маємо понад чотири тисячі гектарів ріллі, вирощуємо практично всі види сільгоспкультур нашої агрокліматичної зони. Врожаями, завдяки багаторічній співпраці із компанією ТОВ АПК «Маїс», задоволені. Перш за все тим, що саме ця компанія пропонує гібриди, які можна сіяти у надзвичайно ранні строки. Посіви не вилягають, чудово переносять усі каверзи природи, на які багаті наша весна і початок літа. Словом, у нинішніх умовах, коли від кожного гектара потрібно отримувати найбільший зиск, надзвичайно важливо прислуховуватися до науки. Тому з впевненістю можу сказати: ми працювали і будемо працювати з компанією «Маїс», яка надає нам послуги протягом останніх 15 років. В господарстві 90%площ посіяно гібридами цієї компанії. Такі гібриди як Новий та Моніка цього року в товарних посівах спеку витримали і ми маємо високий врожай понад 85 ц/га, тоді як сусіди отримують менше 50 ц/га.

***

Хмельниччина

ЗагороднійВіталій Загородний

Директор ТОВ «Козацька долина 2006» Дунаєвецького району Хмельницької області, де щороку збирають рекордні урожаї.

– З компанією «Маїс» ми співпрацюємо вже не один рік і результатами дуже задоволені. Тож питання, де придбати високопродуктивне насіння кукурудзи чи соняшнику, перед нами не постає, бо ми переконалися у високій якості посівного матеріалу від «Маїсу».

Гібриди якісні, урожайні, добре віддають вологу і набагато дешевші, ніж закордонні. В 2013 році ми вирощували Бігстар та Аттракт французької селекції. Перший дав урожайність 117 центнерів у сухому зерні при вологості 19 відсотків, другий –– 115.

Плануємо співпрацювати із компанією надалі. Заклали дослідні ділянки з восьми гібридів. Експериментуємо з різними нормами живлення, різним ФАО.

***

Сумщина

СередаПетро Середа

Заслужений агроном України, головний агроном СТОВ «Вікторія» Краснопільський район, Сумська область

– З компанією «Маїс» співпрацюємо більше п’ятнадцяти років. Кукурудзу висіваємо на площі 400 гектарів. В основному це гібриди французької селекції Аттракт, Бігстар. Вони себе добре показали в екстремальних погодних умовах. Насіння добре відкаліброване, протруєне, що гарантує рівномірність сходів, жодного разу нас не підводило. Дає стабільно високу врожайність. Гібриди з потенціалом до 140 ц/га в наших виробничих умовах показують понад 120 ц/га в заліку Ми й надалі співпрацюватимемо із цією компанією.

Якщо при вирощуванні виникають якісь запитання, то ми звертаємося до менеджера в нашій області, який допомагає своїми рекомендаціями, разом йдемо у поле, оцінюємо ситуацію. Радимося з ним по технології: як сіяти, як доглядати, як і які застосовувати засоби захисту. Нинішнього року також зібрали кукурудзи, понад 115 центнерів у сухому зерні.

***

Полтавщина

Семука ПолтаваІван Семука

Керівник СФГ «Явір» Великобагачанського району Полтавської

– Із компанією «Зоря – Маїс Насіння» ми співпрацюємо вже три роки. Спершу тривожилися, чи правильно прийняли рішення про придбання їх продукції, адже до цього співпрацювали з компанією «Піонер». Та вже після першого року співпраці, зібравши  понад  100 ц/га кукурудзи гібриду Моніка, зрозуміли, що вибір зробили правильний. Нині на полях СФГ «Явір» кукурудза від черкаських маїсівців займає більшу частину площі. За попередніми прогнозами, зберемо високий урожай. Наше господарство й надалі залишатиметься партнером компанії. Думаю, що майбутнє за маїсівським насінням. Тим паче, що цінова політика повністю задовольняє кінцевих споживачів.

***

Володимир КуцеволВолодимир Куцевол

Генеральний директор ТОВ «Агріс» Семенівського району

Із компанією «Маїс» співпрацюємо 5 років. Наше господарство специфічно розташоване, маємо солонцюваті, важкі ґрунти, тому намагаємося на них сіяти якомога раніше морозостійкі гібриди з раннім ФАО, щоб вони встигали сформувати качан і урожай. Це маїсівський Бігстар. Задоволені і гібридом Моніка. На наступний рік сіятимемо ці гібриди, і спробуємо щось із новинок. Ми завжди перед тим, як сіяти нові гібриди, закладаємо демонстраційні ділянки, дивимося на результати, а потім обираємо гібриди для товарних посівів, адже переконані, на великих площах і в даних умовах ризикувати не можна. Тож висіємо перевірені часом гібриди, які нас не підводять. Про співпрацю з черкаськими маїсівцями можу сказати, що і підходи компанії, і якість посівного матеріалу нас задовольняють. Фахівці «Маїсу» – це висококваліфіковані спеціалісти, які завжди вчасно інформують, надають професійні консультації, за потреби оперативно реагують і приїздять у господарство».

***

Дніпропетровщина

РожкоМикола Рожко

Заслужений працівник сільського господарства, директор СТОВ «Злагода», Софіївський район Дніпропетровської області обрав

улюблений гібрид – «Моніку».

– Ми співпрацюємо з «Маїсом» вже 15 років. Щороку ця компанія має що запропонувати, тут ми дізнаємось щось нове для себе.

–До знайомства з «Маїсом» у нас кукурудзу не висівали. Розпочали з малого, а останні три роки висіваємо по 1200 га і всі гібриди маїсівські, наступного року висіємо гібриди «ДН Гарант» і «Новий». Цього року ми посіяли власне демонстраційне поле у 100 гектарів, на якому спостерігаємо за 16 гібридами кукурудзи – аналізуємо, як вони поводитимуться у наших умовах екстремального землеробства.

«Маїс» подобається тому, що його відрізняє стовідсотковий професіоналізм та творчий підхід до своєї роботи. Вони не просто продають, а й забезпечують супровід, звертають увагу на особливості вирощування гібриду. Заявлена ними якість насіння завжди відповідає дійсності, це саме те, що називається порядністю в бізнесі.

– Від співпраці з «Маїсом» отримуєш позитив. Це надійний партнер, а в наших непростих умовах сьогодення це рідкість. 2014 рік видався складним щодо кліматичних умов, але гібриди «Маїсу» не підвели. Ми вже зібрали урожай, тож можу сказати, що порівняно з сусідами, які взяли по 35 центнерів з гектара, ми збираємо по 60. Різниця переконлива, хоча були роки коли ми отримували і по 120 центнерів з гектару. А сусіди ж теж професійно ставляться  і до агротехніки, і до чистоти поля, і добрив не шкодують. Тож зрозуміло, що успіх забезпечило якісне насіння.