Фортуна прихильна до сильнішого

На кубок Сергія Терещука

 

Минулої суботи Онопріївка зустрічала гостей.  Тут відбувся турнір волейболістів на кубок Сергія Терещука. Змагання традиційні – вже одинадцяті. І учасники традиційні – господарі, команди сіл Кобринове, Веселий Кут та міста Тальне.

Учасників ігор тепло привітали заступник генерального директора   агропромислової компанії «Маїс» Сергій Пасєка і директор СТОВ «Онопріївське» Іван Терещук. Вони побажали волі до перемоги, спортивного протистояння, торжества дружби на майданчику.

Так і сталося. Турнір запам’ятається учасникам і вболівальникам напругою, піднесеним настроєм. І, звичайно, як і в кожному змаганні була присутня інтрига. Першими на майданчик вийшли волейболісти Онопріївки і Кобринового. Онопріївчани не примусили своїх уболівальників хвилюватися – дві партії і дві переконливі перемоги. Заявку на Кубок зроблено.

Наступний поєдинок між командами Веселого Кута і Тального. Чаша терезів коливалася – то одні були ближче до перемоги, то інші.  У протистоянні гору взяли тальнівчани.

У боротьбі за третє місце зійшлися волейболісти Кобринового і Веселого Кута. Удатнішими стали кобринівці.

Кому ж усміхнеться фортуна?  Це стане відомо після зустрічі команд Онопріївки і Тального. Перша партія підтвердила, що фаворитами є сільські спортсмени. І другу вони розпочали натхненно, з прицілом на перемогу. Аж тут прокинулася Інтрига: рахунок 22:20 на користь господарів. Але кілька хвилин – і свисток судді Сергія Пасєки фіксує 25:20. Отже Кубок у Онопріївки. Всім призерам – медалі, переможцям -кубок та грошова премія, яку і вручив Іван Терещук, а командам – м’ячі і запашні яблука від «Маїсу». Визначено і кращих гравців із кожної команди – Максим Білий (Онопріївка), Андрій Замулянець (Тальне), Микола Мельниченко (Веселий Кут), Андрій Кукурудза  (Кобринове).

Варто зазначити, що серед учасників немає наперед визначених лідерів і невдах. У турнірі свого часу Кубок Сергія Терещука здобувала кожна команда. Нинішні переможці зарекомендували себе насамперед командною грою – кожен гравець і разом кували успіх. Просимо тріумфаторів одним словом дати оцінку турніру. Вадим Білий, студент Білоцерківського аграрного університету: Класно! Олег Ренгач, студент Одеського екологічного університету: Чудово! Максим Білий, капітан команди, студент Білоцерківського аграрного університету: Душа співає! Андрій Бондаренко, студент національного університету фізкультури і спорту України: Море задоволень! Олег Дудник, студент Одеського екологічного університету: Престижно! Віталій Савченко, студент Білоцерківського аграрного університету: Вперед, Онопріївко!

Іван Терещук не втримується від коментарів: Наші волейболісти грають ще з п’ятого – шостого класу. Тепер і студентами не полишають захоплення волейболом. До речі, пам’ятаємо, як честь села, виборюючи кубок Сергія Терещука, захищали їхні батьки Юрій Білий, Сергій Савченко та Степан, Микола, Анатолій Бондаренки.

Волейбол сильний сьомим гравцем – уболівальником. Підходимо до найактивніших. Світлана Балинюк: і кричала, і кулаки тримала, і ногами тупала. Так  бажала перемоги тальнівчанам, із якими грає син Віктор. Як не дивно, всі звернули увагу на хлопчака, який не зважаючи на малий зріст, був вдалим золотником, диспетчером. Рада, що приз глядацьких симпатій присуджено Віктору. Захоплюється волейболом і донька Лариса, її команда бере участь в обласній першості. Я ж сама вчитель фізвиховання Тальнівської школи – гімназії.

Завідувач сектору молоді та спорту управління соцзахисту Тальнівської РДА Олександр Щербаков наголошує: Наш край волейбольний. Турніри на приз Віктора Сошинського для дорослих спортсменів і Кубок РЕМу для дітей – традиційні.

Земляки Сергія Терещука дякують йому за можливість позмагатися, додати до будня спортивне свято.

Що ж, поки є ентузіасти, меценати, спортсмени, то хай усміхнеться доля. А фортуна завжди благоволить до сильнішого.

 

Онопріївка 26.03.16, волейболЛеонід Туменко

На фото:  2 – й ряд: Олег Дудник, Іван Терещук, Максим Білий, Сергій Пасека, Андрій Бондаренко, Вадим Білий;

1 –й ряд: Віталій Савченко, Олег Ренгач.