Обнови Вергунівської школи наснажують

За один навчальний рік умови навчання учнів і педагогів зазнали кардинальних змін. Ще в ході підготовки школи до 1-го вересня керівник групи компаній «Маїс» Сергій Терещук, визначаючись що можуть зробити для дітей шефи, побачив непридатні для використання на обох поверхах санітарні вузли і поставив завдання відповідним службам свого підприємства – відновити їх. А за цим заміна вентиляційної системи, прогнилих каналізаційних труб і вікон, дверей, туалетного обладання та облицювання стін. Майже сімсот тисяч гривень було вкладено у цей проект. І першого вересня сяючі об’єкти стали радістю учителів, батьків, дітей.

DSCN9453

Та благі наміри керівника – доброчинця на цьому не вичерпались. Було задумано створити ще й кімнату для відпочинку учителів. Робота знову закипіла: і над проектом, і дизайном, і умеблюванням та змістовним наповненням. Вже на Новий рік учителі були вражені зробленим для них у сучасному стилі і естетичному виконанні.

Директор школи Світлана Миколаївна Марченко каже, що навіть у мріях не припускала такого дарунку колегам. Але у Сергія Миколайовича батьки педагоги і він добре знає складнощі учительської праці. Та й психологічне розвантаження, налаштованість на кожний учнівський колектив їм вкрай необхідне. Тому ми дякуємо і йому, і його батькам, за виховання такого сина. Подібної кімнати поки що немає в жодній школі району. З учителя завжди вимагають, а тут така турбота.

Левченко Світлана Олексіївна, учитель початкових класів:

– Приємно відчувати таку увагу до нашої складної роботи. Заходимо сюди, щоб хоч трішки відпочити, за чашкою кави чи чаю, поділитись ідеями, думками з колегами.

Савченко Аліна Станіславівна, вчитель англійської та німецької мови:

– Навіть і не думала, що така краса може бути у нашій школі. Кімната релаксації дуже потрібна. Нам завжди доводиться відходити від одного уроку і морально налаштовуватися на інший. Зібрані і відпочилі ми краще навчаємо дітей.

Скуба Оксана Михайлівна, вчитель географії:

– Радість нинішнього року – ця кімната відпочинку. Адже у дітей, особливо середніх класів, емоцій дуже багато, а тут, наче вдома, врівноважуєшся, заспокоюєшся.

DSCN9461