Добродійність теж лікує

Районна лікарня села Мошни опікується здоров’ям усієї округи сіл, де проживає 19,5 тисячі населення. Сюди щоденно стікаються сотні людей для консультацій і лікування. Медичний заклад не оминає майже ніхто. Бо, як жартують самі медики, нині здорових людей майже немає, є ще не зовсім глибоко обстежені.

І хворі, і медичні працівники гостро відчувають проблеми від нестачі ліків, сучасного медичного обладнання, добрих умов для стаціонарного лікування. Держава виявилася неспроможною нести цей хрест на собі, передала багато функцій місцевій владі, можливості якої теж обмежені.

Головний лікар Любов Миколаївна Іващук на запитання, як вдається виживати, із хвилюванням мовить:
– Самі б не справились. Це тільки завдяки чуйним людям, для яких милосердя, турбота про здоров’я жителів округи є наріжним принципом власного життя. У нас таких чимало. І всім ми вдячні.
Але найбільше зусиль для забезпечення лікарні найнеобхіднішим докладає Сергій Терещук, голова ради директорів групи компаній «Маїс». Ось і зараз його коштом і людьми відремонтовано каналізацію, на двох поверхах замінили каналізаційні труби. Для хірургії придбали водонагрівач, операційні костюми. У терапевтичному відділенні для затишку обладнали палату підвищеного комфорту, встановили телевізор. У приймальному відділенні перестелили новим лінолеумом підлогу, подарували комп’ютер.
І так, куди не кинь оком, побачиш щедре серце Сергія Миколайовича. Йому дійшли руки, щоб придбати для хворих 20 матраців і 20 комплектів постільної білизни.
Медичний персонал і пацієнти завдячують своєму благодійнику за теплу воду, за зручності, які створюють позитивний настрій і сприяють у лікуванні захворювань. Хай Ваша щедрість, шановний Сергію Миколайовичу, повертається сторицею, міцним здоров’ям та успіхами у плодотворній діяльності.

DSC_0632 DSC_0637