Горіхівництво

150917-Всякое-дыхание-да-хвалит-Господа.-Грецкий-орех31    Агропромислова кампанія «Маїс» постійно розширює свої простори. В 2008 році в м. Черкаси було започатковано вирощування саджанців сортового горіха.

     Агропромислова компанія «Маїс» – це виробництво сертифікованих саджанців грецького горіха, фундука та горіха на деревину в Україні.

      Всі процеси по прищепленню горіха здійснюються у власній майстерні, що пройшла атестацію на право виробництва саджанців грецького горіха.

      Позитивних результатів досягнуто, завдяки дотриманню технологічного процесу і сучасному обладнанню. Ці складові гарантують високу якість саджанців грецького горіха. Купуючи у нас саджанці, зареєстровані в державному реєстрі, у вас є можливість створити власний горіховий сад та отримати компенсацію від держави.

     Матеріально-технічна база горіхоплідних культур агропромислової компанії «Маїс» – це:

      – сучасна майстерня зимового зщеплення з камерами стратифікації;

      – теплиця площею 1000 м2 для закалювання посадкового матеріалу;

      – маточно-живцевий сад площею 10 га з колекцією 13 сортів горіха;

      – розсадник дорощування площею 10 га з системою зрошення;

      – парк сучасної сільськогосподарської техніки для посадки, догляду та внесення засобів захисту рослин.

    У нас можна купити високоякісні саджанці сортового щепленого горіха та фундуку вітчизняної та закордонної селекції та отримати консультації з посадки садів і догляду за ними.

 Сорти горіхів

       Перелік сортів грецького горіха, які занесено до державного реєстру з подання агропромислової компанії «Маїс»:

6 французьких  –  Фержан, Фернет, Фернор, Лара, Франкет, Мелоньез, Ронд де Монтеньяк;

7 молдовських  – Коржеуцький, Костюженський, Кодрене, Лунгуеце, Калашарський,  Кишиневський, Скиноський;

4 українських  Буковинський 1, Клішківський, Чернівецький, Ярівський.

     Агропромислова компанія «Маїс» здатна виробляти в рік до 200 тисяч щеплених саджанців грецького горіха, має досвідчений персонал для виконання всіх робіт.

      Ми також пам’ятаємо про проблеми екології та озеленення. З цією метою ми можемо запропонувати «горіх на дерево», гібриди, які можуть бути висаджені в посадках уздовж доріг та протиерозійних посадках.

     Висловлюємо вдячність молдавським і французьким  колегам, які завжди своєчасно та професійно діляться своїм досвідом та допомагають уникнути помилок.