Критерій ефективності — світові стандарти

2Сергій Кудь, директор насіннєвого заводу

Насіннєвий завод розпочав новий сезон калібрування насіння з 5 вересня. До дня працівників сільського господарства вже виготовили 150 тисяч посівних одиниць. Це від запланованого на переробний сезон. Першим запакували насіння для компанії «Монсанто». Їхнє замовлення (300 тисяч посівних одиниць) у нас найбільше. Одночасно це і показник якості нашої роботи. Головний критерій ефективності для нас — світові стандарти. Із власного насіння пропонуємо цьогоріч гібриди «Аншлаг», «Моніка», «Новий», «Платинум» та інші.
Завод працює цілодобово, а це чотири зміни, в яких задіяно 76 осіб. Весь персонал кваліфікований, з досвідом. Невелика кількість людей у змінах свідчить про високу автоматизацію процесів.
Для працівників заводу діють два блоки харчування, душові кабіни, умивальники, їх обслуговує медична сестра. Колектив стабільний, плинності працівників практично немає. На місце тих, хто має вийти на пенсію, заздалегідь готуємо молодих. Постійно люди отримують моральні і матеріальні заохочення. З 1 вересня зарплату збільшили ще на 20 відсотків. Тому свято працівників сільського господарства і нам радісне. Вітаю з ним увесь колектив, дякую за продуктивну працю.