«Маїс» – Вергунам, соціальна угода в дії

Ultimate Responsive Image Slider Plugin Powered By Weblizar

    На зборах представників громади села, працівників СТОВ «Колос» наприкінці минулого року керівники «Маїсу» висловили власне бачення не тільки шляхів інтенсивного господарювання на орендованих землях, а й виробили контури надання допомоги у розвитку соціальної сфери села. А за словом невідкладно пішло і діло. За короткий термін відремонтували музичну залу у дитячому садку «Калинка», здійснили заміну частини вікон, завезли вкрай необхідне навчальне обладнання у Нечаївську школу. Для місцевих амбулаторій придбали медичне обладнання, котел, велосипед для виїзду на виклики.
Нещодавно чергова зустріч з педагогами і батьками учнів відбулася у Вергунівській школі. Раніше сюди вже передали мультимедійний проектор, тенісний стіл, м’ячі. Але ж у школі кількасот дітей і того інвентаря не вдосталь. Тому новим подарунком дітям стали волейбольні, футбольні, баскетбольні м’ячі, сітки, два комплекти футбольної форми. Вручаючи все це, голова ради директорів агропромислової компанії «Маїс» Сергій Терещук зазначив, що допомога школі надходитиме і надалі. Адже принцип товариства такий: там, де працює господарство, повинні бути налагоджені контакти з громадою, молоддю, підтримка закладів освіти, культури, спорту.
Батьківський комітет школи звернувся до керівника «Маїсу» з проханням допомогти збудувати каналізаційні мережі в школі, обладнати внутрішні туалети. Актуальним також є розширення актової зали, технічне оснащення кабінету англійської мови, підключення школи до інтернету.
Сергій Терещук відразу розпорядився вивчити вартість цих проектів, у які терміни провести відповідні роботи.
– Будемо співпрацювати, – підсумував керівник. – Ми прийшли у Вергуни надовго. Вже вклали майже 50 мільйонів гривень у будівництво зрошення понад 800 гектарів землі. Гарні урожаї стануть запорукою розквіту підприємства і як наслідок – села.
Дякуючи, сільський голова Микола Діхтяр сказав: «Таких спонсорів, щоб сьогодні сказали, а завтра вже роблять, у нас ще не було. За таку підтримку ми відробимо гарними оцінками і досягненнями у спорті».