“МАЇС” ВЕТЕРАНАМ ДОНБАСУ

Агропромислова компанія «Маїс» розширила сферу благодійної допомоги Донбасу. Якщо раніше споряджали необхідне військове обладнання, транспорт, бронежилети, одяг, різноманітні харчові продукти воїнам, то тепер до них додали допомогу ветеранам війни і праці, інвалідам, хворим, як на територіях підконтрольних українській армії, так і на окупованих бойовиками. Адже сутужно там, більшості стареньким доводиться жити на трьох картоплинах на день. 10 лютого до Маріуполя відправилася чергова вантажівка «Маїсу» у супроводі працівника підприємства Олександра Богуна і водія Віталія Дубового. Вантаж на 30 тисяч гривень. У ньому яблука, картопля, мед, цукор, макарони, крупи. Обласна організація ветеранів долучила свій вантаж – одяг, медикаменти.

Маїс ветеранам Маріуполя

Олена Соболєва, заступник голови ветеранської організації Черкащини
Не руйнуймо дім, в якому живемо
Ветерани не стоять осторонь горя, що впало на Україну. Подібне вони пережили у грізні сорокові. Ми переконані, хто не підтримує ветеранів, той зневажає їхній досвід, руйнує дім, в якому живе. Тому ветеранські організації області активно долучилися до збору продуктів харчування, одягу, коштів, ліків для підтримки ветеранів Донбасу. Ми звернулися до всіх фармацевтичних підприємств України виділити необхідні медикаменти і нас підтримали. А тепер відправили вкрай необхідну допомогу ветеранам Маріуполя, які перебувають у зоні військових дій. Левову долю всього того, що ми відправили для своїх побратимів, надала агропромислова компанія «Маїс». Доземний уклін її керівнику Сергію Терещуку за допомогу ветеранам Донбасу та Черкащини, яку нам виділяють постійно.
Принагідно хочу подякувати ветеранським організаціям Лисянського, Монастирищенського, Чорнобаївського, Черкаського районів, які піклуються про воїнів АТО. Зібрали чимало коштів і закупили бронежилети, шоломи, взуття, спальні мішки і,звичайно ж, продукти харчування.
У Драбівсьому районі 80-літній ветеран Герасименко віддав на потреби армії і таких як він ветеранів10 тисяч гривень, що заощадив на «чорний день». Все це найвищі прояви волі народу до збереження цілісності України, і нав’язати інше навіть гарматами не вдасться нікому.

Тетяна Шелест, голова комітету допомоги бідним та знедоленим
Віддаючи знедоленим – даєте собі
Благодійницькою діяльністю займаюся вже 27 років. Але не пригадую, щоб так відгукувалися люди на чужу біду, як нині. Ми приєдналися до акції агропромислової компанії «Маїс» і передаємо ветеранам Маріуполя свою допомогу. А це зимовий і літній одяг, принесений небайдужими. Подивіться, чого тут тільки немає – куртки, пуховики, пальта, костюми, светри. І все добротне. Чимало зовсім нових речей. Дякую всім добрим людям за велике співчуття. Всіх навертаю до Божої заповіді – віддаючи знедоленим – ви віддаєте собі.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Василь Заточний, начальник відділу збуту продукції агропромислової компанії «Маїс»
«Маїс» вболіває за ветеранів Донбасу
До нас звернулася ветеранська організація міста Маріуполь з проханням надати допомогу літнім людям, які бідують у прифронтовій зоні.«Найбільше їх доймає відсутність продуктів харчування», – написала у листі голова міської організації ветеранів Раїса Романенко. За дорученням ради директорів та керівника підприємства Сергія Миколайовича ми за кілька днів зібрали благодійну гуманітарну допомогу, виділили свій автомобіль, свого працівника. Окрім своєї продукції, закупили рис, крупи – гречану та пшеничну, макарони, цукор. Загалом вийшло більше 200 продуктових наборів. Хай хоч трішки стане легше змученим війною, хай знають, що в центральній Україні, на Черкащині, за них вболівають і разом з ними хочуть миру.

Грамота з Маріуполя
Микола Костецький