Нагорода за добре серце

Отець Олег, священик Спасо-Преображенської церкви

DSC_5273++!Спасо-Преображенська церква у Мошнах – це намолене за 177 років місце і унікальна перлина архітектури в центрі України.

Утримувати таке диво, що чарує й повчає вірян і всіх, хто бачить його, завдання нелегке. Одній церкві воно не під силу. Допомагають ті, хто духовно і матеріально багатіші. В першу чергу відношу це на адресу Сергія Терещука, керівника групи компаній «Маїс». До нього не потрібно йти і щось просити. Він ось уже більше десяти років регулярно відвідує храм. І кожного разу неодмінно звучить запитання – чим допомогти. Найперше, звичайно, ремонтами, упорядкуванням території, придбанням і реставрацією ікон. Хай віряни Мошен знають, що дорога до храму прокладена теж коштом цього мецената.
Тому логічною стала ініціатива активістів приходу відзначити Сергія Миколайовича церковними нагородами. Ця подія відбулася під час недільної служби у храмі. Сам митрополит Черкаський і Канівський вручив Сергію Терещуку медаль преподобних Антонія і Феодосія Печерських, а також грамоту Черкаської Єпархії Української православної церкви.
Тож дяка і блага Вам, Сергію Миколайовичу!