Кролівництво

Кролівництво – перспективний бізнес

     Професійне кролівництво в Україні – багатообіцяюча галузь, одне з найприбутковіших сільськогосподарських напрямів. Продаж м’яса кроля має величезний потенціал, адже кролики – це швидкорослі, високопродуктивні тварини, що дають людині прекрасні за своїми якісними характеристиками білки та жири, теплий пух і вовну, а також шкурки для хутрових виробів.

     Здатність племінної самки за рік принести аж до п’ятдесяти дитинчат, які до п’ятимісячного віку досягають маси до чотирьох-п’яти кілограмів – ідеальні показники для тварин м’ясного напрямку. Вже в чотиримісячному віці молоді особини готові до розмноження. Один самець за день здатний запліднити двох-трьох самок.

     Вирощування кролів – не тільки продуктивний, але й економічно доцільний вид діяльності. Витрати на 1 кілограм живої маси кролика в кілька разів нижче аналогічних витрат на отримання 1 кілограма приросту будь-якої іншої домашньої тварини, вирощеної з метою отримання м’яса.

     М’ясо кролика неспроста полюбилося багатьом жителям земної кулі. Його смакові і корисні властивості не знають собі рівних. Воно прекрасно засвоюється людським організмом, відрізняється чудовим смаком. У ньому містяться важливі вітаміни й мікроелементи, що сприяють профілактиці деяких захворювань. Цей вид м’яса може їсти будь-яка людина, особливо його рекомендують людям, що страждають цукровим діабетом і хворобами шлунка. Воно нормалізує обмін речовин.

     Компанія «МАЇС» планує ще активніше розвивати тваринництво. Так, на сьогодні на підприємстві вже мешкає понад три тисячі кроликів каліфорнійської, новозеландської порід та породи фландр.