Скотарство

6526560-r3l8t8d-1000-740png

  Скотарство є переважаючою галуззю тваринництва. Це обумовлено тим, що велика рогата худоба дає більше 99 % молока й близько 50 % яловичини – головних тваринницьких продуктів харчування населення нашої планети.

     Агропромислова компанія «Маїс» продовжує розширювати своє поле діяльності. Біля трьох років тому компанія «Маїс» почала розводити велику рогату худобу. Підприємство займається розведенням молочних, м’ясо-молочних і м’ясних порід великої рогатої худоби.

   Сучасні технології й висококваліфікований персонал дозволяють компанії «Маїс» вирощувати високоякісну продукцію.

 Таємниці мармурової яловичини

mramornoe_myaso     Мармурову яловичину сміло можна назвати королевою м’ясних делікатесів. Може саме тому про неї, як про будь-яку королеву, складено чимало легенд. Наприклад, для одержання мармурової яловичини бичків підвішують до стелі на віжках, відпоюють пивом, а для підтримки гарного емоційного стану роблять їм масаж. При цьому весь процес вирощування йде під класичну музику.

    Мармуровою яловичина називається, оскільки, за своїм зовнішнім виглядом дійсно схожа на каміння зі смужечками. Ці смужки – жирові вкраплення, що утворюються в товщі м’язової маси бичків певних порід у результаті складного процесу вирощування. Чим більше жирових вкраплень у структурі м’яса, тим воно соковитіше й краще, тому що при тепловій обробці цей жир входить у структуру м’яса, і воно стає м’яким, соковитим і ніжним.