Насіння благодійності дає щедрий урожай

Ultimate Responsive Image Slider Plugin Powered By Weblizar

На територію зернокалібрувального заводу «Маїсу» заїжджають вантажівки з інтернатів області та забирають вже підготовлений для них насіннєвий матеріал. Так триває благодійна весняна акція цієї компанії щодо забезпечення будинків-інтернатів області гібридним насінням кукурудзи.
Представники інтернатних установ, отримуючи безкоштовно насіння, в один голос заявляють, що в умовах до цих пір небувалої за роки незалежності кризи в Україні вони розцінюють ці доброчинні кроки «Маїсу» як порятунок від нестачі продуктів харчування. Про це йшлося на засіданні керівників цих установ минулої п’ятниці. Завідувач сектору соціального обслуговування та стаціонарних установ департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Микола Моцний навів аргументи на користь такої плідної співпраці інтернатних установ із підприємством:
– З «Маїсом» співпрацюємо не один рік. В інтернатах області на сьогодні проживає 2 300 людей різного віку і категорій, об’єднаних тим, що всі вони потребують спеціального цілодобового догляду. Допомога «Маїсу», за великим рахунком, не вимірюється одним елітним насінням. Ми маємо з вирощеного зерна, обширну віддачу в кінцевому результаті – наші підсобні господарства утримують на відгодівлі майже дві тисячі поросят, доглядають 426 голів великої рогатої худоби. Як результат – 804,7 центнера м’яса власного виробництва передаємо для харчування нашим підопічним. Завдяки підсобним господарствам підопічні інтернатних установ більше ніж на 90 відсотків забезпечені продуктами власного виробництва. Ось тому ми і вдячні компанії «Маїс». Адже третину землі, яка є в нашому обробітку, ми засіваємо якісним насінням. Як би хотілося, щоб приклад благодійництва «Маїсу», його керівництва підтримували інші сільськогосподарські й промислові підприємства.
Під час наради не тільки працівники соціальних установ дякували флагману з виробництва насіння гібридів кукурудзи, зернових і технічних культур – «Маїсу». – Розповіли, як голова ради директорів групи компаній «Маїс» Сергій Терещук та генеральний директор ТОВ АПК «Маїс» Сергій Осадчий особисто перейнялися турботами з доставки овочів, продуктів харчування, організації транспорту до Маріуполя.
Ще одну приємну місію виконали представники козацьких організацій – вручили Сергію Терещуку пам’ятну відзнаку за допомогу волонтерам, а конкретніше за те, що він допоміг споряджати в АТО добровольців, вирішував безліч проблем, пов’язаних із облаштуванням військових у гарячих точках Сходу держави. За словами бійців, керівництво товариства жодного разу не відмовило. Варто було лише звернутися, і допомога була завжди: грошима, соляркою, транспортом, коштами на автомобіль, військовим спорядженням, призначеним захисникам на передовій.