Насіння «Маїсу»: урожай гарантований, ціна помірна

ПасекаУ «Маїсі» діє відділ з продажу насіннєвої продукції. Очолює його з 2003 року заступник генерального директора Сергій Пасєка.

— Функції надзвичайно відповідальні, потребували механізмів входження в ринок.
— У цій роботі важливо було створити представницькі центри в регіонах. І зараз вони діють у 18 областях, укомплектовані місцевими спеціалістами. За межами Черкащини у нас працює 40 представників. В окремих областях, скажімо Полтавській, де площі посіву кукурудзи займають 12 відсотків, менеджерів п’ять.
Важливим було налагодити службу логістики, технологічний супровід усіх наших партнерів. Бо йдеться не тільки про продаж насіння, а ще й про те, щоб перед посівом, а потім протягом сезону три-чотири рази побувати в господарстві, надати додаткові консультації. І такі ділові зв’язки у нас із 1200 сільгосппідприємствами й фермерами України.
Наші стабільні партнери це — ПАТ «Єрчик» із Житомирщини, яким керує Герой України Володимир Дідківський, Олександр Ющенко із Новоград-Волинського, де займаються органічним виробництвом, на Київщині — Торговий дім «Терезине». Тут високу продуктивність потужного молочного комплексу забезпечують силос і концентрати із наших гібридів «Новий», «Аншлаг». У Яготинському районі ТОВ ім.Кравченка засіває всі площі гібридами «Маїсу» і, як каже директор Сергій Сухенко, на інші міняти не збираються. Така ж позиція Миколи Рожка із Дніпропетровщини.
— А на Черкащині?
— З нами співпрацюють усі райони. Торік угоди діяли із 184 господарствами, а з одноосібниками до 300. Це 15-20 відсотків посівних площ. По Україні доля «Маїсу» до 10 відсотків. Давні й стабільні відносини у нас із агрофірмою «Маяк» Золотоніського району, яку очолює Герой України Микола Васильченко. На Уманщині надійний партнер «Байс-Агро», керівник Анатолій Кисіль. На Шполянщині — ПСП «Відродження», очолюване досвідченим Юрієм Ляшенком. У Кам’янському районі — ТОВ «Олімп», у Маньківському — «Вершина», що у Буках, де директорами Михайло Колос та Андрій Мельник.
Усіх наших партнерів об’єднує одне: довір’я до «Маїсу», високий гарантований урожай і завжди помірна ціна насіння.

Вустами партнерів

Микола Борох,
директор СТОВ «Довжик» Золочівського району Харківської області:

— Співпрацюємо більше дев’яти років. Усі площі кукурудзи засіваємо тільки маїсівськими гібридами. І жодного разу вони нас не підвели.

Іван Гончаров,
керівник ТОВ «Агросервіс ЛТД» Чугуївського району Харківської області:

— Гібриди «Маїсу» не поступаються світовим брендам, за будь-яких умов вони віддячують щедро.

Борис Дзюбецький,
академік Національної академії аграрних наук України:

— За останні роки ми з «Маїсом» створили 14 гібридів, які пройшли або проходять державне випробування. У «Маїсі» високий фаховий рівень кадрів, мобільність у розв’язанні завдань, уміння прогнозувати результати роботи. Тут надзвичайно сучасна модернізована насінницька база, найкращий і найпотужніший в Україні калібрувальний завод. Саме це є запорукою стабільних високих урожаїв кукурудзи на полях України.