Новорічна зустріч «Під знаком «Меркурій 2017»

НАЙСИК-постер_6х3_НРАгропромислова компанія «Маїс», вийшовши на лідерські позиції в Україні з виробництва і реалізації насіння власних гібридів кукурудзи, інших культур, продукції садівництва і горіхівництва, спрямовує свої зусилля на розширення горизонтів співпраці не тільки з вітчизняними, а й зарубіжними партнерами. Налагодженню ділових контактів, нових бізнес-комунікацій, створенню позитивного іміджу компанії сприяє членство і активна робота в Черкаській торгово-промисловій палаті.

Генеральний директор агропромислової компанії «Маїс» напередодні нового 2018 року взяв участь і виступив перед членами інтеграційної зустрічі керівників провідних підприємств Черкащини. Він поінформував про здобутки «Маїсу», поділився концептуальним баченням перспектив розвитку, запросив почастуватись різновидами соків «Найсік». У році, що відходить, неповторного смаку продукти відразу у чотирьох номінаціях визнано переможцями Національного конкурсу соків прямого віджиму. Йдеться про чисто яблучного ґатунку, з плодовими, овочевими компонентами, багатокомпонентний типу «Мультивітамін». Учасники передноворічної зустрічі із задоволенням продегустували і підтвердили високу якість вітамінної продукції «Маїсу».

Загалом Черкаська торгово-промислова палата робить добру справу, даючи можливість в експозиціях центру ознайомитись із найкращими виробами підприємств області, а їхнім керівникам отримати ґрунтовні консультації з питань сертифікації, митного оформлення, експертизи, зовнішньоекономічної діяльності. Безумовно, захід дасть потужні імпульси творчому пошуку щодо створення і виробництва нової черкаської продукції на рівні світових зразків.