Останній дзвоник сповістив про літо

DSC_7201

DSC_7290

DSC_7375

Під бентежні, мелодійні розливи шкільних дзвоників закінчився черговий навчальний рік. Для більшості дітей – це можливість відпочити у цілющому лоні природи. Для випускників – вибір шляху у самостійне життя. А для батьків – тривоги і турботи, аби зробити все для здійснення задуманого.

Агропромислова компанія «МАЇС», як і завжди, не стояла осторонь святкових подій у селах, з якими поєднані виробничі інтереси. Генеральний директор Сергій Осадчий, попри всі клопоти примхливої весни і породжених нею проблем, розділив радість дітей і батьків Вергунівської та Нечаївської шкіл. Тут з цього приводу вирували справжні масові дійства, в яких він став безпосереднім учасником. Вручав переможцям обласних, районних олімпіад, різноманітних конкурсів відзнаки. А Нечаївська газета «Шкільний світ» стала ще кращою не тільки в Україні, а й здобула визнання у міжнародному конкурсі. Нагород в обох школах було стільки, що майнула думка – тут найобдарованіші учні і найталановитіші учителі.
DSC_7444Щира подяка знайшла і самого Сергія Степановича. Адже «МАЇС»разом з педагогічними і учнівськими колективами завжди разом у створенні належних умов для навчання, розвитку творчих здібностей та відпочинку дітей. «Подяка заслужена, – наголосила директорНечаївської школи Галина Андреєва. – За допомогою «МАЇСУ» в школі поміняли вікна, і нам було тепло. У їдальню подарували нові меблі, і нам було затишно. Тенісний стіл, музичний центр зробили наше життя веселим». Хором всі присутні на лінійці одноголосно вигукнули: «Дякуємо!».

 

DSC_7331У відповідь Сергій Степанович зазначив:

«МАЇС» пишається здобутками Вергунівської, Нечаївської і всіх шкіл, з якими тісно співпрацює компанія. За дорученням голови ради директорів Сергія Терещука висловлюємо вдячність педагогічним колективам за змістовне навчання і виховання дітей. Йдучи в самостійне життя, випускники стають гідними патріотами нашої землі. Колектив «МАЇСУ»живе проблемами своїх шкіл. Цього року школярі Вергунів і Нечаївки отримують кольорові лазерні принтери. Вони сприятимуть як поліпшенню навчального процесу, так і повнішому висвітленню шкільного життя».

Апофеозом свята в обох школах стали проводи випускників:традиційна передача своїх повноважень першокласникам і щемливі вітання від малечі, теплі побажання щасливої дороги від батьків і вчителів. Хай останні прощальні звуки шкільних дзвоників, говорили розчулені учасники, завжди кличуть вас у рідну школу і допомагають у житті.

Представники «МАЇСУ» цього дня взяли участь також у святкових заходах з нагоди закінчення навчального року у Гельмязівській, Боровицькій, Мошнівській, Топилівській школах. Разом з добрими напутніми словами випускникам у пошуку власної щасливої дороги, школярам – гарного відпочинку і веселих канікул вони передали колективам чергові дарунки: Боровицькій школі – електрокосилку, Мошнівській – дві сучасні шкільні дошки, Гельмязівській – систему озвучення, Топилівській – ксерокс.

Загалом свята вдалися. Хай їхнє піднесення наснажує всіх учасників на добрі справи.

DSC_7663 DSC_7607 DSC_7659