Звання лауреата надихає

Звання лауреата надихає

DSC_7704Сергій Осадчий, генеральний директор агропромислової компанії «Маїс»
Обласна комісія з проведення щорічного конкурсу «Черкаська якість» визнала нашу компанію в числі кращих виробників продукції за соки прямого віджиму торгової марки «Найсік». На урочистій церемонії нагородження переможців нам вручено знак «Черкаська якість 2018» і диплом лауреата.
З – поміж сотень кращих виробників нашого регіону продукція «Маїсу» займає вагоме місце. Нас в першу чергу знають як потужного виробника насіння. Адже 15 відсотків площ кукурудзи в Україні засівають нашими гібридами. Але ж ми виробляємо й іншу вкрай необхідну людям продукцію, зокрема вирощуємо яблука кращих світових сортів, які продають не тільки в Україні, а й в Іспанії, Сербії, Хорватії. Для нас важливо задовольняти потреби у цій вітамінній продукції також в області, щоб кожен житель Черкащини міг за доступною ціною скуштувати смачні яблука.
Для участі в обласному конкурсі ми представили наші соки – яблучний, яблучно – буряковий, яблучно – морквяний, яблучно – гарбузовий. Вони вже здобули визнання в Україні. Та ми прагнемо, щоб наші соки, корисні для дітей, дорослих і людей старшого віку, знайшли ще більше розповсюдження у містах і селах області. Визнання нас лауреатами конкурсу якості у номінації: «Продукція – продовольчі товари» за соки «Найсік» безумовно сприятимуть поширенню престижу нашої марки. Такі конкурси потрібні і корисні. Вони надихають на освоєння нових видів продукції, викликають прагнення заявити про себе і закордоном.
DSC_7631Віталій Коваль, заступник голови облдержадміністрації, голова конкурсної комісії
Команду управлінців і менеджерів компанії «Маїс» ми відзначаємо за те, що вони шукають нові види продукції. Популярними в області стали натуральні яблучні і з різними овочевими компонентами соки «Найсік». Зізнаюсь, мої діти із задоволенням п’ють їх. Заслуговують на увагу і саджанці цінних сучасних зарубіжних сортів горіхів. Фахівці «Маїсу» вміють вибирати правильні напрямки розвитку.
DSC_7761

DSC_7733DSC_7751DSC_7721

Вітаємо з Днем працівника сільського господарства!

Вітаємо з Днем працівника сільського господарства!

День СГ фейсбукШановні колеги, друзі, партнери!

Щиро вітаємо Вас з нашим професійним святом
– Днем працівника сільського господарства!

Зичимо всім Вам і надалі розвитку та процвітання,
реалізації цікавих інноваційних проектів та незмінних успіхів
у справах, професійної удачі та надійних партнерів.
Щасливих днів, миру, світла й добра!

З повагою та найкращими побажаннями
колектив компанії MAIS

НАМ Є КУДИ РОСТИ

НАМ Є КУДИ РОСТИ

DSC_6855Олег Калінчук, заступник генерального директора
Погодні умови весни і літа посприяли отримати урожай товарної кукурудзи в середньому за 100 центнерів з гектара, а на окремих площах і до 140. Проте зростання стало можливим внаслідок застосування сучасної агротехніки, інноваційних технологій, які істотно поліпшили умови виробництва. У всьому комплексі робіт наші фахівці віддали перевагу рідким добривам, які краще і швидше засвоюються. Добре проявили закуплені нами нові агрегати: плуги, культиватори, сівалки, які якісніше проводили обробіток, на рівні європейських стандартів.
Зміна кліматичних умов у бік потепління, вимушене недотримання сівозмін змушують вдосконалювати системи боротьби зі шкідниками і хворобами рослин. Доводиться проводити наукові дослідження нових протруйників, закуповувати найбільш ефективні.
Ми постійно випробовуємо можливості вирощування нових культур на наших за вмістом гумусу середніх і слабких ґрунтах. Цьогоріч це квасоля, нут, картопля, які є затребуваними і прибутковими продуктами харчування. Добре проявляють себе ці культури і на низькородючих ґрунтах, непридатних землях, що враховуватимемо надалі.
Щоб виповнити загальну картину досягнутої результативності в рослинництві, скажу, що ми отримали також пристойні урожаї пшениці, сої, соняшнику, а кукурудзи зібрали на 30 відсотків більше запланованого. Але нам є куди рости і розвиватись. І це добре.
Щоб досягати більшого, нам потрібен ще один самохідний обприскувач, який обробляє рослини з квітня по жовтень. Взамін комбайнів «Кейс» минулих поколінь хотіли б придбати сучасніші, потужні, високопродуктивні. Нам також важливо мати в додаток до наявних п’яти європейських специфічний американський комбайн для збирання ділянок гібридизації кукурудзи в качанах, який працює навіть у шалену негоду і дуже продуктивний. Потрібні також машини з електронним обладнанням, яке б автоматично регулювало висоту зрізу. Виростає продуктивність, ефективність і якість роботи. Щоправда, стримує захмарна вартість цієї техніки.
Вітаю всіх агрономів, інженерів, механіків, трактористів і механізаторів, робітників заводу зі святом!

НАШ ВИБІР ПРАВИЛЬНИЙ

НАШ ВИБІР ПРАВИЛЬНИЙ

DSC_6597Віталій Хроменко, начальник відділу селекції

Нинішній селекційний рік для нас видався загалом вдалим. Ми отримали бажані результати. Наші селекційні комбінації показали високу урожайність, надійну стійкість у несприятливих умовах вирощування кукурудзи. Все це, а також математичний обробіток отриманих результатів підтверджує правильність вибору нашої селекційної програми.
Нині шість нових маїсівських гібридів проходять державне випробування. За групами стиглості вони охоплюють діапазон від ФАО-170 до ФАО-300. Одночасно ми працюємо над поліпшенням наших існуючих гібридів, що отримали визнання за високими урожаями й іншими господарсько цінними ознаками.
Їх висівають в усіх областях України. І природно-кліматичні умови у них різні. Тому на замовлення партнерів ми вдосконалюємо властивості гібридів, які вони висівають відповідно до їхніх потреб. Фаворитом у більшості регіонів визнають гібрид Новий, зареєстрований у 2012 році. А з більш сучасних особливо популярний Здобуток. Він, маючи ФАО-290, при збиранні показує вологість у межах 14 відсотків. Це рівень кращих європейських гібридів. Аграрії-виробники відзначають також нові гібриди Твіст і Платинум.
Цьогоріч мені вдалося об’їхати майже всю Україну, спостерігати розвиток посівів наших гібридів, порівнювати їх з вітчизняними і зарубіжними. Не заради вихваляння скажу: ми на рівні найпродуктивніших. Нещодавно побував у господарствах Полтавської області, де вирощують на великих площах наші гібриди Берека, Аншлаг, Платинум, Марсер, Аргентум, Гарант, Новий. Спостерігав на полі збирання гібрида Новий і разом з місцевими фахівцями зафіксували: 130-140 центнерів з гектара при вологості зерна 17 відсотків, а Платинум у Лохвицькому районі на майже стогектарній площі видав 141 центнер з кожного гектара.

Вітаємо із Днем захисника України!

Вітаємо із Днем захисника України!

maisВітчизна і рідна мати — найсвятіші символи для українців. Так було віками, так діємо і сьогодні. Вони об’єднують нас, громадян, усе суспільство у часи випробувань для незалежної України.
У день свята ми засвідчуємо свою глибоку повагу та вдячність воїнам Збройних сил України. Вони зупинили ворога, вони обороняють нас вдень і вночі, не шкодуючи ні сил, ні здоров’я, навіть, життя. Честь їм і слава!
Щиро вітаю всіх причетних до високої місії захисників нашого народу і країни. Вірю — вистоїмо, здолаємо всі труднощі, Україна була і буде навіки!