З Днем працівників сільського господарства!

З Днем працівників сільського господарства!

З професійним святом Вас, аграрії.

Вашою працею твориться добробут кожної людини.

А якщо глибше, то й життя на землі починається з зернини.

Нині Вашими зусиллями множиться сила і міць держави.

Аграрна Україна прискорено набирає оберти,

займає провідні місця у розвитку економіки.

У нас чудові перспективи досягти більшого.

Тож добра і наснаги Вам на нові звершення.

Сергій Терещук,

Голова ради директорів групи компаній «Маїс»

h

НАЙСІК визнано найкращим в Україні

НАЙСІК визнано найкращим в Україні

25 жовтня 2017 року,  в рамках ХХ Міжнародної виставки World Food Ukraine відбувся І Національний конкурс соків прямого віджиму. Організатором заходу виступила Асоціація «УКРСАДПРОМ».     

У конкурсі взяли участь всі відомі українські  виробники соків прямого віджиму.  Всього –  47 зразків соків.

Якість соків прямого віджиму оцінювалася закритим способом спеціальною  дегустаційною комісією за 10-ти бальною системою у шести номінаціях.

Поважна комісія не тільки оцінила якість та смакові властивості,  а й вивчила дані про обсяги виробництва за рік, технології виготовлення, документи, що підтверджують відповідність соків нормативним вимогам.

Зразки соків  торгової марки «НАЙСІК», надані компанією «Маїс» для дегустації,  були представлені в чотирьох  номінаціях:

- Сік яблучний прямого віджимуDSC_309522

- Сік яблучний прямого віджиму з плодовими компонентами                             

- Сік яблучний прямого віджиму з овочевими компонентами                             

- Сік яблучний прямого віджиму багатокомпонентний типу «Мультивітамін»

Члени комісії, сертифіковані професійні дегустатори, високо оцінили  неповторний смак соків НАЙСІК, які містять лише сік екологічно чистих яблук, гарбуза, моркви, буряка, малини, ожини та груші в різних поєднаннях.

У всіх чотирьох номінаціях соки  торгової марки « НАЙСІК»  визнані переможцями      I Національного конкурсу соків прямого віджиму.

 Свідченням того, що НАЙСІК найкращий серед кращих в Україні , є дипломи за І місце, вручені  Ольгою Трофімцевою, заступником Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції.

Дипломи-4 Дипломи-3 Дипломи-2 Дипломи-1

«АгроКомплекс 2017»

«АгроКомплекс 2017»

Агрокомплекс

31 жовтня – 2 листопада 2017 року

компанія «Маїс» братиме участь в

— міжнародному виставковому форумі ефективних рішень для сільського господарства «АгроКомплекс 2017»

 ВЦ «КиївЕкспоПлаза» вул. Салютна, 2Б, м. Київ

 

«АгроКомплекс» – виставковий проект, який проводиться з 2015 року, кожний другий рік, чергуючись з міжнародною виставкою «ІнтерАГРО».

Це можливість для вітчизняних та міжнародних виробників презентувати ексклюзивні технологічні рішення (традиційні та інноваційні), що сприяли значному зростанню продуктивності виробництва та отриманого економічного результату.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до «АгроКомплекс 2017» і бути не просто в тренді розвитку агросектору, а самим створювати цей тренд!

Чекаємо на Вас з 31 жовтня по 2 листопада 2017 у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2Б, м. Київ).

Наш виставковий стенд Е121, павільйон 2.

Повна програма ділових заходів на сайті: www.agrocomplex.kiev.ua

 

1 вересня з «Маїсом»

1 вересня з «Маїсом»

 1 вересня в Україні відзначають День знань. Традиційно це свято  учні та вчителі шкіл, де розміщені структурні підрозділи компанії, відзначають разом з «Маїсом». Представники товариства з громадськістю,  батьками тепло вітали учнів і вчителів. Прийшли з подарунками. Освітні заклади отримали оргтехніку, ноутбуки, проектори, фотоапарати, спортінвентар, меблі. З року в рік компанія допомагає навчальним закладам: обладнує комп’ютерні та мультимедійні класи, ремонтує навчальні кабінети і шкільні їдальні, здійснює капітальні ремонти сантехнічних об’єктів, дарує технологічне обладнання та спортивний інвентар, облаштовує ігрові та спортивні майданчики, дбає про відпочинок дітей і педагогів. Це сприяє оновленню освітнього середовища, впровадженню новітніх технологій, створенню сучасних умов для навчання і розвитку дітей, збереженню їхнього здоров’я.

Скажімо, у Хуторах учні отримали мультимедійний проектор, у Вергунах — ноутбук, у Гельмязеві — сучасний фотоапарат.  Все це допоможе дітям краще сприймати навчальний матеріал, проводити конференції і семінари, презентувати творчі проекти і готуватися до захисту конкурсних робіт. Щоб школярі були не лише освіченими, але й здоровими, компанія подарувала спортивний інвентар школам Боровиці і Топилівки. Першокласників Нечаївської школи  потішили новенькі парти. Вони сучасні, більш функціональні,  дозволяють регулювати висоту у залежності від зросту дитини. А це запобігатиме хворобам хребта.

У «Маїсі» переконані, що будувати бізнес потрібно на засадах соціальної відповідальності, системної взаємовигідної співпраці з місцевими громадами, ураховувати їх інтереси. Таке соціальне партнерство може реально покращити умови для здобуття дітьми якісної освіти.

DSC_7006

 

БИТВА АГРОТИТАНІВ – 2017

БИТВА АГРОТИТАНІВ – 2017

7-8 вересня 2017 року компанія «Маїс»

представить свою продукцію на БИТВІ АГРОТИТАНІВ – V виставці-демонстрації техніки в польових умовах,

що відбудеться

Київська область, Тетіївський район, с. Степове, на базі групи компаній «ТАК».

Цей захід об’єднає всіх прогресивних аграріїв, аби оцінити та на власні очі побачити усі новинки техніки та технології в польових умовах.

Битва Агротитанів для нашої  компанії – це:

– понад 1500 відвідувачів за два дні;

– спілкування з постійними і потенційними партнерами в дружній неформальній обстановці;

– можливість рекламувати власну продукцію;

– пропонувати зацікавленим аграріям найкращі гібриди кукурудзи вітчизняного виробництва;

– підтримати компанію «Pottinger», адже їх техніку використовуємо на наших полях.

Без-имени-77