АГРО 2018

АГРО 2018

main-banner-ukr6-9 червня

на території НК «Експоцентр України»

пр-т Ак. Глушкова, 1

відбудеться ХХХ Міжнародна Агропромислова виставка

АГРО 2018

Чекаємо друзів, постійних і потенційних партнерів на нашому стенді в павільйоні №8 (агрономія, захист рослин).

Під час роботи виставки спеціалісти нашої компанії ознайомлять відвідувачів з новинками до продажу в сезоні 2018-2019, нададуть карту демонстраційних посівів компанії, анонсують найближчі заходи, які заплановано провести влітку та восени для аграріїв.

До зустрічі на виставці!

«Маїс» на AGROSHOW UKRAINE 2018

«Маїс» на AGROSHOW UKRAINE 2018

DSC_3503Цьогоріч вже вдруге спеціалісти компанії «Маїс» та менеджери ТОВ «Агро-Арена» взяли участь в AGROSHOW UKRAINE 2018 – експо-фесті в Україні, що відбувся 16-19 травня у м. Черкаси на території аеропорту. Це один з найбільших заходів агропромислової галузі в Східній Європі.

Це сучасний формат виставки, який поєднав в собі комерційну, ділову та розважальну платформи. Сьогодні AGROSHOW – це ділове середовище у географічному центрі – м. Черкаси, що об’єднує інтереси компаній-учасників з різних регіонів України. Це місце для діалогу приватного бізнесу, держави, профільних асоціацій та іноземних представників.

AGROSHOW UKRAINE 2018 орієнтований як на лідерів агропромислового ринку, так і на нових гравців. Компанія «Маїс» вигідно представила свій продукт.
Протягом трьох днів в ході живого спілкування відбувались презентації кращих зразків кукурудзи, саджанців горіхів, соків прямого віджиму власного виробництва також свої дистриб’юторські переваги представили агро-аренівці.

В рамках програми AGROSHOW UKRAINE заступник генерального директора компанії Олександр Самойленко нагородив дипломами та подарунками учнів 7-В класу Черкаської гімназії №9 ім. О.М. Луценка за кращі рекламні плакати соку ТМ «НАЙСІК».DSC_3742DSC_3816DSC_3711DSC_3705DSC_3820DSC_3547DSC_3622DSC_3632DSC_3670DSC_3432DSC_3516DSC_3450DSC_3836

 

 

 

Agroshow-2018

Agroshow-2018

6162f9dcd59625afc1df1c24c805ab74Запрошуємо друзів, партнерів, дистриб’юторів нашої компанії приєднатися до участі в міжнародному агропромисловому експо-фесті  Agroshow, який відбудеться 16-19 травня 2018 року  на території аеропорту у м. Черкаси.

Ми готові представити свою компанію на заході по-новому, використовуючи широкий спектр маркетингових інструментів.

Також під час Agroshow ми проведемо церемонію нагородження учнів 7-В класу Черкаської гімназії №9 за рекламні плакати нашої компанії.

Наші спеціалісти готові до спілкування по всім напрямкам роботи компанії. Ми хочемо бути відкритими для партнерів і споживачів нашої продукції.

Чекаємо на вас. Буде цікаво і корисно.

Райське творіння людського розуму

Райське творіння людського розуму

DSC_5160І це не вигадка. На 170 гектарах колись малопродуктивних земель у селі Топилівка, що на Чигиринщині, всіх захоплює диво-сад. Про сьогодення і перспективи розвитку одного із провідних виробництв «Маїсу» розповідає заступник генерального директора Олександр Самойленко.
— Олександре Тарасовичу, успіх кожної справи у кінцевих результатах.
— Безумовно. Наші яблука і соки популярні в Україні. Їх реалізують у національних мережах супермаркетів, зокрема в Києві, а також в областях – Сумській, Дніпропетровській, Полтавській, Харківській, Кіровоградській. І звичайно, робимо все, щоб задовольнити сповна потреби жителів своєї області.
— Давайте нагадаємо читачам, як йшли до цього.
— Наш шлях до вершин садівництва був нелегким. Сад заклали практично у чистому полі, де не було ніякої інфраструктури: ні води, ні доріг, ні електрики. Зараз тут райське творіння людського розуму.Наша компанія зуміла реалізувати у цій придніпровській долині європейський досвід, свої амбітні плани й проекти. І створила найкращий сад в області. У ньому нині понад 400 тисяч дерев кращих світових сортів. Середня урожайність уже вагома – 400 центнерів з гектара. У державі вона на рівні 120 центнерів. Ми переконані, майбутнє — за промисловим садівництвом.
Ми перші в Україні стали на шлях впровадження біологічних засобів захисту дерев. Використовуємо напрацювання вітчизняної науки у поєднанні з імпортними компонентами. За всі роки роботи підприємства експертами не було виявлено жодного разу у плодах залишків хімічних засобів захисту.
IMG_5228— Розкажіть про новинки. Над чим працюєте зараз.
— Ми прагнемо частину саду сертифікувати як органічне виробництво. Для цього на 21 гектарі у нас уже піднімається сад імунних сортів. Тобто генетично стійких до хвороб борошнистої роси і парші.
Для того, щоб радувати покупців смачними ароматними яблуками, ввели в експлуатацію фруктосховище із регульованою атмосферою. Тут кисень заміщується атмосферним азотом. При заданій температурі охолодження плоди зберігаються ніби щойно зірвані протягом 12 місяців.
Для розширення асортименту продукції ягідних культур цьогоріч закладаємо плантації малини, смородини, ожини, аґрусу.
Найсік— Соки «Найсік» стали улюбленими. У чому їх цінність?
— У їх складі немає ніяких хімічних компонентів — ні цукру, ні стабілізаторів, ні ароматизаторів. Поряд з чисто яблучним соком виготовляємо й соки з додаванням свіжовижатих буряків, моркви, гарбузів, малини, суниці. Цінність такої продукції в тому, що вона містить у своєму складі всі природні й необхідні для людини мікроелементи, вітаміни, фруктозу. Підтвердженням високої якості стало визнання їх торік переможцями Національного конкурсу у чотирьох номінаціях.

Великдень — пора духовного воскресiння!

Великдень — пора духовного воскресiння!

У пасхальні дні ми вітаємо ближніх: «Христос воскрес!» і чуємо у відповідь:

«Воістину воскрес!». У цих словах закодовано зміст і сутність великого заповіту

Всевишнього людям про духовне пробудження і вічність життя. 

Світле воскресіння Христа ми поєднуємо із споконвічним прагненням народу

України жити у своїй державі, бути вільними і заможними.

На жаль, і знову на нашу землю зазіхає ворог,

гинуть кращі сини Батьківщини, що привносить у Великодні свята смуток і тугу.

У той же час ми віримо, що Воскресіння Христове надасть нам наснаги, сили,

об’єднає в єдину родину, що ми переможемо і лихоліття війни,

і всілякі суспільні незгоди.

Щиро вітаю усіх черкащан зі світлим Великоднем.

З побажаннями миру і злагоди Сергій Терещук

pasha-2018-kakogo-chisla-obichai-tradicii-1838-47083