Прикордонники дякують «Маїсу»

         Не один десяток років у будні і свята, а тепер і в горі агропромислова компанія «Маїс» і навчальний центр «Оршанець» разом. Коріння їхньої дружби спільне – зробити все, аби Незалежність України стала реальною, аби її кордони були на замку, а громадяни жили гідно і в достатку, по-європейськи. На жаль, на цьому шляху обом колективам випало багато випробувань, особливо в останні два роки, коли війна на Сході пожирає життя кращих синів і дочок України.DSC_0400
    «Оршанець» готує всіх молодших спеціалістів державної прикордонної служби, які охороняють державний кордон України.

 

   Два військові підрозділи, сформовані на базі навчального центру, беруть участь у бойових діях на лінії зіткнення, не допускають ворога вглиб країни.

DSC_0368DSC_0353

        Днями до «Маїсу» прибуло командування навчального центру прикордонної служби, аби підбити підсумки зробленого спільно у минулому році. Начальник «Оршанця» полковник Дмитро Коцеруба зазначив:
      – Виконання завдань поставлених перед нами не можна забезпечити сповна без підтримки патріотів, свідомих українців. Приклад такої плідної співпраці на Черкащині демонструє впродовж багатьох років агропромислова компанія «Маїс». Нам дорога фінансова, матеріальна допомога Вашої компанії. А молодим воїнам, особливо там на Сході, радісно відчути тепло Ваших сердець, моральну і психологічну підтримку. Повірте, нелегко боронити свою землю в бліндажах і в траншеях взимку під постійними обстрілами. А ще важче переживати втрати своїх товаришів. Вже 15 військовослужбовців центру загинули в ході виконання бойових завдань. Непоправним горем для всіх стала загибель колишнього начальника навчального центру, керівника другої моторизованої групи в зоні АТО, полковника Ігоря Момота. Посмертно він удостоєний звання генерал-майора. Його ім’я носить відтепер наш навчальний прикордонний центр. Ось якою ціною дається Україні її державність. Це та тріщина в наших душах, яка загоїться не швидко. А «Маїсу» ми вдячні за те, що наш центр забезпечений всім необхідним. Особливо це ще раз відчули, коли переходили на виконання бойових завдань в зимових умовах. Ми отримали обладнання для обігріву бійців, поліпшене харчування. Тому Державна прикордонна служба за вагому шефську допомогу прикордонникам, які виконують завдання з оборони державного кордону, відзначила своїми нагородами голову ради директорів АПК «Маїс» Сергія Терещука, генерального директора агропромислової компанії Сергія Осадчого, заступників генерального директора Сергія Пасєку, Володимира Ткаченка, Олега Калінчука, Олександра Самойленка, начальника служби безпеки Григорія Коваленка.
DSCN7020 DSCN7022
       У відповідь голова ради директорів АПК «Маїс» Сергій Терещук зазначив, що у компанії працює багато офіцерів, які несли службу у прикордонних військах. Одним із перших до «Маїсу» прийшов Сергій Пасєка, який взяв на себе організацію різнобічних зв’язків з «Оршанцем». Дружба наша міцна і корисна, її постійно підтримував полковник Момот, організовував взаємні зустрічі обох колективів, цікавився справами «Маїсу» вже перебуваючи в зоні АТО. Тому допомога захисникам землі української стало для нас священним обов’язком. За два роки «Маїс» передав прикордонникам, військовим частинам, на відбудову школи у Слов’янську більше двох мільйонів коштів. Вважаю, що ми продовжимо нашу співпрацю, бо захищати Батьківщину потрібно не палкими закликами, а конкретними і добрими справами.
DSC_0387DSC_0375