Результат визначають технології і виконавці

DSCN7708 DSCN7703

Надзвичайно відповідальна пора настала для агропромислової компанії «Маїс». Необхідно за вимогами науки покласти у заправлений ще з осені грунт зернини майбутнього урожаю насіння кукурудзи кращих світових і вітчизняних гібридів. А це ціле мистецтво, висока досконалість кожного агротехнологічного прийому. Над вдосконаленням технологій, фахового рівня спеціалістів керівництво компанії, зокрема генеральний директор Сергій Осадчий, його заступник Олег Калінчук, агрономічний відділ працюють постійно. Тому в полі, де проводиться посів, всі працівники почувають себе впевнено, діють залагоджено, зі знанням справи.

– Подивіться на лінію маркера, – запрошує провідний агроном Андрій Снісаренко. З одного краю поля аж ген у протилежний вона як струна. А зерна як покладені. Давайте заміряємо!  – і вправно відкриває з десяток гнізд. Дивіться – усі розміщені на відстані 14 сантиметрів, однакова і глибина заробки– 4.5 сантиметра. Площу культивуємо тільки на денну норму посіву,  щоб не пересихав верхній шар грунту.  А це 20 гектарів на один агрегат. Окремо висіваємо батьківські і материнські форми. Високоточний посів забезпечують сівалки фірми «Моносем». Вони не травмують рослини материнської чи батьківської форм, що зійшли раніше. Гібриди компанії «Монсанто» сіємо агрегатами, обладнаними приладами навігації. Техніка такого рівня, майстерність людей дозволяють витримувати всі вимоги, як наших державних стандартів, так і провідних іноземних фірм, з якими співпрацює «Маїс». В першу чергу йдеться про глибину і рівномірність посіву, вологість і температуру грунту, схожість і густоту рослин, енергію їхнього росту.

Дотримання всіх вимог технології під час посіву закладе основу запрограмованого урожаю і досягнення високої якості насіння.

DSCN7722 DSCN7720