Світ нових технологій

44ad115-ua

Делегація ділових людей України вперше взяла участь у сьомому Міжнародному інвестиційному форумі, що відбувся на початку квітня у м. Дубай (Об’єднані Арабські Емірати). Це унікальна світова платформа, яка об’єднує понад 15 тисяч інвесторів із 140 країн світу. До складу делегації України входив Сергій Осадчий, генеральний директор агропромислової компанії «Маїс». Він поділився своїми враженнями від почутого і побаченого:

— Цікаво подивитися, як у глобалізованому світі міжнародні провідні компанії вирішують інвестиційні проекти. «Маїс» представив в українській експозиції свої проекти розвитку насінництва, виробництва яблук, соків, органічної яловичини. Треба визнати, що зарубіжні партнери ще не готові визнати Україну як самостійного гравця, цікавого для них в інвестиційному плані. Але ж відкривати себе, свої можливості для нас вкрай важливо.

viber-imageр

Участь у складі української делегації в інвестиційному форумі дозволила осягнути багато того, чого іще не маємо.

Вразило те, що в Об’єднаних Арабських Еміратах абсолютно відсутні податки. Заняття бізнесом доступне кожному, за цим нові робочі місця, заробітна плата. А вона в державі пристойна – 4200 доларів.

Держава від народження дитини і протягом усього життя людини турбується про неї не на словах, а відчутною підтримкою. Освіта, охорона здоров’я в країні безкоштовні. Студенти, які навчаються за кордоном, мають державні стипендії. Кожний молодий чоловік у віці 21 рік може отримати землю під будівництво житла і дешевий кредит. Другий варіант для молодих сімей – готові вілли площею 350 квадратних метрів у кредит на 30 років. Пенсію – 70 відсотків від заробітної плати – отримують тільки громадяни Еміратів.

І все це завдяки бурхливому розвитку економіки. Аграрники повністю забезпечують потреби населення у продуктах рослинництва і тваринництва. Всі поля, на яких вирощують сільськогосподарські культури, зрошуються опрісненою морською водою. Високі технології реалізують у промисловості. У валовому виробництві нафта займає 36 відсотків. Решта – це алюмінієва, хімічна промисловість, будівництво. Зводять технологічні будинки, де сучасні інженерні споруди, логістика, розраховані на сотню років.

Тут розуміють, що видобуток нафти небезкінечний. І вже зводять атомну станцію, потужні станції сонячної енергії. У планах збудувати між Дубаєм і Абу-Дабі екологічно чисте місто, де не буде нафти, бензину, газу, інших органічних видів палива.

Нам треба вчитися у цих людей високим технологіям, великому патріотизму, умінню любити свою землю, робити все, щоб вона ставала багатшою і кращою.

6fa4d3e-17630090-10158548773985360-6678806436504284776-n-croped  2568ad1--oto--nataliya-mykolska----facebookbg-new-1