Дива Святого Миколая

IMG_7949 ррррВ останні роки стало традицією напередодні Новорічних і Різдвяних свят проводити у Чигирині, першій козацькій столиці, масштабний всеукраїнський «Фестиваль Святого Миколая». Приємно відзначити, що дійство увійшло до ТОП-5 найцікавіших зимових фестів країни.
Цьогоріч у ньому взяли участь представники районів і міст Черкащини, багатьох регіонів України. У програмі зимової святкової феєрії всеукраїнський конкурс міні-мюзиклів, конкурси креативних ялинок, калити, акція «Розкажи Миколаю казку» тощо. Із сивої старовини ожили народні обряди, щедрівки, колядки.
Починаючи з першого фестивалю, агропромислова компанія «Маїс» підтримує свято народних талантів благодійними внесками, своїми чудовими яблуками і соками НАЙСІК. За це Сергія Миколайовича Терещука, голову ради директорів групи компаній «Маїс» нагородили відзнакою «Сучасний Чудотворець».
Вразили колективи, які брали участь у конкурсі міні-мюзиклів. Зі сцени звучали одвічні теми віри, надії і любові, відтворення народних традицій і звичаїв українського народу. Компанія «Маїс» за найколоритніше виконання і постановку цих дійств відзначила самодіяльні колективи сіл Мошен і Тубілець – дорослі гурти «Витоки» і «Дивограй» та дитячий «Тубіляночка», керівники Ганна Грицик, Юлія Іващенко, Ганна Однорог.
Серед численних гостей фестивалю були діти атовців, батьки яких загинули захищаючи рубежі України від агресії Росії на Донбасі. Черкаській групі дітей компанія «Маїс» подарувала смачні яблука, соки з побажанням їм здоров’я та гарних Новорічних і Різдвяних свят.
20181215_12085820181215_125605