Звання лауреата надихає

DSC_7704Сергій Осадчий, генеральний директор агропромислової компанії «Маїс»
Обласна комісія з проведення щорічного конкурсу «Черкаська якість» визнала нашу компанію в числі кращих виробників продукції за соки прямого віджиму торгової марки «Найсік». На урочистій церемонії нагородження переможців нам вручено знак «Черкаська якість 2018» і диплом лауреата.
З – поміж сотень кращих виробників нашого регіону продукція «Маїсу» займає вагоме місце. Нас в першу чергу знають як потужного виробника насіння. Адже 15 відсотків площ кукурудзи в Україні засівають нашими гібридами. Але ж ми виробляємо й іншу вкрай необхідну людям продукцію, зокрема вирощуємо яблука кращих світових сортів, які продають не тільки в Україні, а й в Іспанії, Сербії, Хорватії. Для нас важливо задовольняти потреби у цій вітамінній продукції також в області, щоб кожен житель Черкащини міг за доступною ціною скуштувати смачні яблука.
Для участі в обласному конкурсі ми представили наші соки – яблучний, яблучно – буряковий, яблучно – морквяний, яблучно – гарбузовий. Вони вже здобули визнання в Україні. Та ми прагнемо, щоб наші соки, корисні для дітей, дорослих і людей старшого віку, знайшли ще більше розповсюдження у містах і селах області. Визнання нас лауреатами конкурсу якості у номінації: «Продукція – продовольчі товари» за соки «Найсік» безумовно сприятимуть поширенню престижу нашої марки. Такі конкурси потрібні і корисні. Вони надихають на освоєння нових видів продукції, викликають прагнення заявити про себе і закордоном.
DSC_7631Віталій Коваль, заступник голови облдержадміністрації, голова конкурсної комісії
Команду управлінців і менеджерів компанії «Маїс» ми відзначаємо за те, що вони шукають нові види продукції. Популярними в області стали натуральні яблучні і з різними овочевими компонентами соки «Найсік». Зізнаюсь, мої діти із задоволенням п’ють їх. Заслуговують на увагу і саджанці цінних сучасних зарубіжних сортів горіхів. Фахівці «Маїсу» вміють вибирати правильні напрямки розвитку.
DSC_7761

DSC_7733DSC_7751DSC_7721