Святе діло – доброчинство

DSC_3159Сергій Осадчий,
генеральний директор
агропромислової компанії «Маїс»:
У полі нашого зору завжди перебувають потреби дитсадків, шкіл, лікарень, спеціалізованих інтернатів, закладів культури. Наш голова ради директорів Сергій Терещук переконаний — добро повертається сторицею тим, хто його творить для інших. Перед початком посівної кампанії передали 12 інтернатним установам області майже 600 посівних одиниць насіння гібридної кукурудзи. У вартісному виразі це більше півмільйона гривень. Хай ідуть вони на користь хворим людям.

 

DSC_3146Руслан Чикало,
директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації:
— Допомога «Маїсу» дуже відчутна. Бо кошторисних призначень для інтернатів із бюджету обласної ради вистачає тільки на оплату комунальних послуг, зарплату персоналу і на скромне харчування та медикаменти. За рішенням обласної ради, для підтримки хворих будинкам-інтернатам виділили 721,8 гектара сільськогосподарських угідь. На цій базі утримуємо 1567 голів свиней, 426 голів великої рогатої худоби. І тут вклад «Маїсу» неоціненний, бо завдяки їхньому висококласному насінню вирощуємо зернову і силосну кукурудзу, зелені корми. На виході маємо м’ясо, молоко, а в попередні роки ще й запашну олію. За цим — поліпшення харчування. Уявіть собі, 2350 осіб хворих людей.

 

DSC_3211Світлана Омелян,
директор Гельмязівського будинку-інтернату:
— Нам «Маїс» допомагає не тільки насінням, а й в обробітку землі, у збиранні урожаю. На День інваліда до нас у гості приїжджають керівники компанії, завжди привозять хворим соки, яблука, солодощі, інші подарунки.
За рахунок вирощених торік кормів ми утримували 37 голів ВРХ, сто голів свиней. А в результаті такої співпраці наші підопічні стовідсотково забезпечені м’ясом, молоком, кисло-молочною продукцією.
***
Автокари завантажують автомобілі мішками з насінням, а в присутніх – і працівників «Маїсу», і представників інтернатів обличчя сповнені радістю і задоволення, бо разом здійснили богоугодну справу.

DSC_3245DSC_3104