Свято Матері у Вергунах

DSC_6118     DSC_6160

DSC_6206Для кожної людини світ починається з Матері. Її розум, любов, наснага, сумління чи ми так живемо супроводжують нас все життя. З 2000 року в Україні за прикладом більшості країн (встановлено Конгресом США у 1914 році) у травневі дні вшановуємо Матір. І робимо це не за вказівками, не за примусом, а за покликом серця, щоб подякувати їй – найріднішій за щастя пізнати цей світ.

Нещодавно громадські організації села Вергуни, сільська рада віншували сільських матерів. Образно про роль Матері висловився сільський голова Тарас Горбенко: «Нас все життя супроводжує мамина молитва. І допоки мами живі, і навіть тоді, коли відходять і моляться за нас з небес». Тепло присутні вітали багатодітних матерів села. Високого звання Мати-героїня у Вергунах удостоєні Раїса Дмитрівна Острівна, Світлана Іванівна Храпаченко, Антоніна Михайлівна Каспрова, Наталія Олексіївна Сергієнко. Вони виростили і виховали п’ятеро й більше дітей.

DSC_6089З вдячністю і глибокою шаною привітав Матерів  директор СТОВ «Колос» Петро Ткачук, адже жінки працюють на всіх провідних ділянках виробництва.

Дарунків матусям у вигляді квітів, пісень, танців, віршованих віншувань, сувенірів на згадку у цей день було море. Надзвичайно оригінально Матерів і їхніх діток привітала агропромислова компанія «Маїс». За дорученням голови ради директорів Сергія Терещука заступник генерального директора Таїсія Руснак передала учасникам свята майже сто літрів найсмачнішого нині на Черкащині соку «НАЙСІК».

Смакували всі бажаючі, а надто діти. Виготовлений із яблук топ-десятки сортів Європи, вирощених у саду «Маїсу», сік увібрав всю вітамінну силу Подніпров’яі сприйнятий мешканцями Вергунів із радістю й вдячністю.

DSC_6261 DSC_6284 DSC_6274

DSC_6257+