Святий Миколай, ти людей оберігай

DSC_10731У давнину в Україні новорічні і різдвяні свята розпочиналися зазвичай із вшанування Святого Миколая, обдарованого божою любов’ю і мудрістю. У незалежній Україні його пам’ять відродили і це стало святом всіх, а особливо дітвори. Агропромислова компанія «Маїс» — найщиріший популяризатор світлого дійства, реальний провідник добра і радощів.

Цьогоріч подарунки від компанії отримали понад дві тисячі дітей. Безперечно, зимової пори найбільше смакують соковиті червоні і золотаві яблука, яких передано дітям більше двох з половиною тонн. Ними, а також солодощами частувалися в школах і дошкільних закладах Вергунів, Гельмязева, Боровиці, Топилівки, Хуторів, Мошен, Красносілля. Не обійшли своєю щедрістю хвору малечу у міських дитячій та інфекційній лікарнях, дітей військовослужбовців і загиблих атовців Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби.

У театралізованих дійствах віншування Святого Миколая взяли участь керівники підрозділів, генеральний директор агропромислової компанії «Маїс» Сергій Осадчий. Він зокрема тепло привітав дітей Вергунівської і Нечаївської шкіл, дошкільного навчального закладу «Калинка», подякував за їхні яскраві творчі перлинки свята.

— Ви, — зазначив Сергій Степанович, своїми повчальними сценками, в тому числі із життя своїх шкіл, декламуванням, піснями, танцями, нарешті, масовістю довели, що шануєте Святого Миколая, вчитеся у нього добру, любові, повазі до людей, прагнете ставитись до своїх ровесників так, як хочете, щоб вони чинили з вами.
DSC_82481DSC_81721DSC_8219DSC_8079DSC_8091DSC_8075