Відеофільм із Мошен визнано найкращим

Відеофільм із Мошен був визнаний найкращим на 16-ому Відкритому фестивалі дитячого кіно та телебачення “Веселка”, що відбувся в кінці серпня у Кременчуку.

Його авторами є вихованці відео студії “Джерело” (керівник Олександр Павлов) Черкаської районної станції юних техніків Валентин Алхазов та Максим Федоренко.

Як і в обласному конкурсі, в Кременчуці вони вибороли перші  місця у номінації документально-публіцистичних фільмів та конкурсі бліц – фільмів,  на створення яких відводилось 36 годин. За цей час конкурсанти без сторонньої допомоги мали відзняти, змонтувати і подати  на розгляд журі репортажний  відеофільм. І хлопці справились із завданням краще всіх.

Окрім фільмових змагань учасники фестивалю брали участь у Святі Вишиванки до Дня Незалежності та Дня Прапора України, побували на гомінкому Сорочинському ярмарку.

Участь вихованців студії “Джерело” у фестивалі, їх змістовне дозвілля стали можливими завдяки благодійній допомозі голови  ради директорів  групи компаній “Маїс” Сергія Терещука, який постійно і всіляко сприяє духовному і технічному розвитку дітей.

  Микола Якименко, директор Черкаської районної станції юних техніків

Зліва-на-правво-Керівник-Команди-Павлов-Олександр-Анатолійович-,-визованці-Федоренко-Максим-та-Алхазов-Валентин Федоренко-Максим