Вергуни відзначили день села

А він 23 вересня видався теплим, сонячним, ніби сприяв аби свято було світлим і радісним. Таким воно і вдалося. Бо шанували своїх земляків вергуняни від малого до найстаршого. А самою юною принцесою цьогоріч стала Ірочка Ткачук, яка прийшла у цей світ всього кілька тижнів тому. Наймудрішою і найдосвідченішою визнали 95-річну жительку села Наталію Степанівну Усову.

Організатори свята не забули кращих представників усіх галузей, що діють на території села. Серед них виробничники СТОВ «Колос», педагоги школи, медики, працівники культури, спорту, службовці державних і громадських установ та організацій. Їх відзначили почесними грамотами, подарунками, обдарували квітами і піснями.

Традиційно підбили підсумки конкурсу на кращий двір села, квітучішу і найзатішну вулицю. Родзинкою, що проймала душі учасників, стало віншування тих, хто прожив у парі 50 років і молодят, які побралися протягом року.

– Від такого розмаїття приємних миттєвостей, – наголосив у вітальному слові генеральний директор агропромислової компанії «МАЇС» Сергій Осадчий, хочеться жити, наповнюєшся впевненістю, що все у нашій родині буде добре. «МАЇС» вже робить і робитиме все надалі, щоб вергунянам жилося краще. Ми прагнемо, аби це відчували працівники полів і ферм, найменші – вихованці дитсадка «Калинка», учні і працівники освіти Вергунівської школи. Думаю, позитивний вплив капітального ремонту сантехнічних систем, здійснених влітку у школі, вже відчули і діти, і батьки. А попереду ремонт центральної дороги, розбудова виробничих об’єктів. У Вергунів добра перспектива.

Учасників свята ТОВ АПК «МАЇС» частував уже визнаним на Черкащині найкращим соком «НАЙСІК», запашними яблуками нового урожаю зі свого саду. Тут же у фойє Будинку культури демонстрували вироби сільські майстри декоративно-прикладного мистецтва.

Жителів села та гостей свята вітав фолькльорний гурт “Україночка” від ТОВ “АПК “МАЇС”.

Заряд наснаги окрилив вергунян на плідні справи для рідного села впродовж наступного року.

фото-4 IMG_20160923_161514 IMG_20160923_165931фото-1IMG_20160923_171539IMG_20160923_161345фото-2фото-3