Гельмязів – колиска калинова

20160924_160405

Стадіон у центрі села 24 вересня і справді нагадував колиску, обрамлену виставками майстрів декоративно-прикладного мистецтва і дитячими доробками, ятками, переповненими сувенірами і прикрасами. Повсюдно цвіли поляни барвистих осінніх квітів. Сонце і посмішки, радість і піднесення душі хлюпотіли на кожному кроці.

А в центрі поля кілька годин розгорталось захоплююче дійство. Гучними аплодисментами вітали наймолодшого козака, який народився напередодні свята. Віншували подружжя, які прожили в парі найбільше років. Оваціями нагородили захисників Вітчизни.

І кожну дію супроводжували пісні у виконанні місцевих аматорів. Особливо гаряче сприймали виступи вихованців дитячого садка «Барвінок», ансамблю «Калинчата» центру дитячої і юнацької творчості. Сподобався гельмязівцям пісенний дарунок Артема Кухаренка, сільського голови села Подільське, наймолодшого керівника громади в Україні.

Серед гостей свята були представники усіх виробничих підрозділів та господарських структур, які працюють на території Гельмязова. Вони допомагають утримувати й розвивати соціальну сферу, дбають про культуру й духовність, піклуються про всі справи громади. Щиро побажала Гельмязову подальшого розквіту заступник генерального директора агропромислової компанії «МАЇС» Таїсія Руснак. Вона передала вітання керівництва і запевнення про сприяння у подальшому розвитку села.

Сільський голова Людмила Могила нагадала односельцям, що нового з’явилося в селі за прожитий рік та вручила Почесні грамоти жителям Гельмязова, які прославляють його своєю працею й  творчістю.

20160924_160318  20160924_160304 20160924_160004