Шануймо високу працю Педагога!

DSC_7988 DSC_7983 DSC_8039 DSC_8040

Свято працівників освіти цьогоріч по всій парадигмі людських відносин виявилось теплим, щирим, радісним. Море осінніх квітів і чисте сяйво дитячих, сповнених сподівань юнацьких очей огортали душі їхніх наставників, створювали атмосферу любові і поваги. До педагогів шкіл у селах, з якими співпрацює «МАЇС», а це Вергуни, Нечаївка, Красносілля, Боровиця, Топилівка, Гельмязів, Мошни, прибули з подарунками і вітальними словами його представники, що підсилило рівень емоцій і віншувань.

DSC_8034

Генеральний директор Сергій Осадчий у своїх вітаннях знайшов слова, що гуртували носіїв духовного і виробників-аграріїв до єднання спільних інтересів – виховання високоосвічених свідомих громадян України:

– Ми поважаємо людей, які свою долю пов’язали з вихованням дітей. Вони самовіддані, чесні, дбають, щоб молоде покоління гідно продовжило патріотичні традиції українців, долучилось до будівництва сильної процвітаючої держави. Компанія «МАЇС» завжди поряд з школами, вчителями, прагне ділитися тим досвідом, який надбали за чверть віку у виробничій і соціальній діяльності. З нагоди свята запрошуємо познайомитися з нашим підприємством – калібрувальним заводом. Це сплав передових сучасних технологій, які стануть у нагоді під час проведення виховних заходів.


DSC_7963Петро Ткачук
, керівник СТОВ «Колос» побажав учителям терпіння і вміння бачити в кожній дитині особистість. Відкривайте їх на добро і гарний завтрашній день.

Зворушливі слова викликали бажання висловитись і вчителям.

DSC_7992Олена Іванівна Лижова, вчителька 1-го класу Нечаївської школи:

– Ставлення дітей до мене вимірюю тим, як вони віддані тобі, як реагують на твої слова, очі. Це індикатор внутрішньої самооцінки. А загалом діти змінюються з урахуванням новітніх технологій. Бережімо чистими, не зіпсованими нашим жорстоким буттям їхні душі. Від того, як ми сформуємо їхні ідеали і прагнення залежить доля і їхня, і України.

 

 

DSC_8044Валентина Микитівна Булава, учитель біології Вергунівської школи, педагогічний стаж – 34 роки:

– Дуже люблю дітей. Хвилююся за кожну їхню долю. У мене це п’яте покоління, яке буду випускати. А за попередників до цих пір тремтить душа. Всі не цураються, всі вдячні, мають своїх діток і приводять їх у школу до своєї вчительки. Їхнє щастя радує мене.

Мої випускники вступають у медуніверситети на безкоштовне навчання. Із 200 можливих набирають по 197-198 балів. Цьогоріч Горбенко Оксана і Вітряк Корина почали навчання у Дніпропетровському медичному університеті.

А «МАЇСУ» всі вчителі вдячні за допомогу і велику людяність. Всю зиму їли їхні яблука і пили соки. Батьки дякують за реконструкцію санвузлів.

Після урочистостей вчителі Вергунівської і Нечаївської шкіл побували з екскурсією на калібрувальному заводі «МАЇСУ». Високотехнологічне виробництво вразило їх.

Антоніна Володимирівна Горбенко, вчитель української мови Вергунівської школи:

– І не думала, що у нас під боком таке диво.  Всі головні технологічні процеси автоматизовані. Як добре, що у нас з’явились такі підприємства, колективи, які працюють вже на Україну. Сподобалось, що сотні селян із навколишніх сіл мають роботу, гарні заробітки. І що важливо – «МАЇС» розвивається далі, ділиться прибутками з підшефними школами і сільськими громадами.

Приклад «МАЇСУ» вартий для наслідування повсюдно.

DSC_7964 DSC_7997 DSC_8012 DSC_8005DSC_8058DSC_8066DSC_8089DSC_8120DSC_8108DSC_8130