У Красносіллі освоюють Європу

Людмила Миколаївна Сердюченко, доглядач абердино-ангусів у СТОВ «Красносільське»

DSCN9172З 2001 року працювала дояркою, а коли у господарстві започаткували розведення худоби абердино-ангуської породи, взялась упокорювати їх. Річ у тім, що молодняк був норовливим, будь-кого до себе не підпускав. Та любов і ласка, догляд і корми зробили своє. І тепер найкрутіші протягують голову до рук Людмили Миколаївни, аби та погладила і щось тільки їй відоме шепнула бокатим на вухо. «Тепер, – каже жінка, – уже і не уявляю іншої роботи. Усвідомлюю і ціную, що мені доручили таку перспективну справу. Жителі села теж схвально ставляться до розвитку нашого господарства. З’явилася робота, а з нею надія і для молодих сімей».
Руслан Іванович Рожко, керівник товариства, зазначає: «Таких відданих роботі, як Людмила Миколаївна, треба шанувати. Вона і ще дві напарниці доглядають 143 вже крупні тварини живою вагою 500 кілограмів і більше». Сім’я Сердюченків порядна і трудолюбива. Син Валерій – атовець, рік і три місяці стояв в обороні України під Маріуполем. Дякувати Богу, повернувся неушкодженим. У селі таких дев’ять захисників: у господарстві працює двоє – Валерій Кудін і Володимир Шаповал.
На День працівників сільського господарства зберемося колективом, дякуватимемо за працю, вручимо премії. І навіть концертну програму підготували. Шануймо хліборобів, вони – наше життя.