Майбутнє дітей у добрих руках

У нелегкий теперішній час держава не в змозі повністю охопити цю важливу ділянку роботи, тому необхідна підтримка людей з можливостями допомогти.

Нині у Гельмязівській школі навчається 443 учні. Щоб у майбутньому значна частина з них прийшла працювати у сільське господарство, підтримуються тісні відносини між навчальним закладом і ТДВ «Русь»: для проф­орієнтації організовуються зустрічі з фахівцями з метою ознайомлення з новою технікою і технологіями, проводяться екскурсії на підприємство. Ми запрошуємо керівників ТДВ «Русь» та ТОВ АПК «Маїс» на шкільні свята.

IMG_0210 IMG_9393
Школі надається суттєва фінансова допомога. Зокрема, виділено кошти з фонду депутата облради на заміну вікон у приміщенні школи (більше 60 тис. грн.). Таку ж суму правлінням групи компаній «Маїс» виділено на ремонт шкільної їдальні (чудовий ремонт!). Замінено двері у кабінеті української мови (8 тис. грн.). Дирекція АПК «Маїс» посприяла поповненню матеріальної бази школи спортінвентарем (м’ячі, інвентар для гри у великий та настільний теніс), а також подаровано мікрофони для озвучення шкільних заходів. Постійно надається допомога на оздоровлення дітей у пришкільних таборах. Також діти отримують подарунки до великих свят.
Від імені адміністрації школи, педагогічного та учнівського колективів висловлюємо найщирішу вдячність компанії «Маїс», дирекції ТДВ «Русь» та їхнім керівникам.

В.Г.Кобзаренко, О.І.Сокирко,
учителі Гельмязівської ЗОШ І-ІІІ ступенів