В “Маїсі” переконані: підростає надійна зміна

DSC_8487 DSC_8479 DSC_8471 DSC_8485

2 листопада учні 6-Г класу Черкаської гімназії ім. О.М. Луценка відвідали наше підприємство.

Оглядова екскурсія відбулась в рамках реалізації проекту «Професії наших батьків», який започаткувала гімназія.

Приємно, що нам випала честь першими у себе приймати шестикласників, адже саме ми задали тон проекту. Підтримали бажання учнів знати більше про професії їх батьків. Також показали приклад іншим підприємствам міста, що треба розкривати ворота перед допитливими і зацікавленими школярами. Це наша майбутня зміна і біля станків, і на керівних посадах, і на впровадженні нових ідей.

Учні ознайомились з  історією ТОВ АПК «Маїс», переглянули презентаційні відеоматеріали про підприємство, взяли участь в захоплюючій дискусії про професії, які є на нашому підприємстві, а також скуштували яблука і соки нашого власного виробництва.

DSC_8525 DSC_8509 DSC_8562

Та найцікавішим для шестикласників було відвідати насіннєвий завод «МАЇС», пройтись його територією, побувати в лабораторії, в цехах прийомки, сортування, сушки, калібровки і упаковки готової продукції. Такої кількості спеціалізованого обладнання їм ще не доводилось бачити. Цікаво і захопливо  про процес виготовлення гібридів кукурудзи від посіву до збирання розповів головний технолог заводу Роман Павловський.

Шестикласники щиро дякували за екскурсію і обіцяли повернутись на наше підприємство висококваліфікованими спеціалістами.

DSC_8576 DSC_8672 DSC_8604DSC_8688 DSC_8690 DSC_8644DSC_8658 DSC_8703