Золота нагорода «Маїсу»

ОДА-нагородаНещодавно у Києві відбулася ХХХ Міжнародна виставка виробників України і Східної Європи “АГРО – 2018”, на якій вони демонстрували свої досягнення в галузі сільського господарства.

Черкащину представляли більше двох десятків підприємств. Гідно презентувала себе й компанія “Маїс”. Високопродуктивні  гібриди кукурудзи, зокрема Платинум, Твіст, Здобуток, а також новинки – Грейс і Оршанець, викликали помітний інтерес в аграріїв. Як і завжди, відвідувачі виставки високо поцінували натуральні соки прямого віджиму торгової марки “НАЙСІК”.

Міністерство аграрної політики та продовольства України відзначило аграрнопромислову компанію “Маїс” престижною нагородою – золотою медаллю за проведення інноваційної політики у технологіях сільськогосподарського виробництва.

На розширеному засіданні колегії Черкаської обласної державної адміністрації, в присутності голів райдержадміністрацій, рад міст і районів, об’єднаних територіальних громад, голова держадміністрації Юрій Ткаченко вручив золоту медаль генеральному директору ТОВ «АПК «Маїс» Сергію Осадчому.

DSC_4628DSC_4594DSC_4599DSC_4608DSC_46161