Черкаські Попелюшки не поступаються героїні братів Грімм

бал6У відомій казці перемагає зло завдяки надприродним перетворенням бідної дівчинки – сироти у красуню принцесу. А черкаські Попелюшки разом з щирими прихильниками зуміли створити справжнє добро, своїми талантами і обдаруваннями зібрали кошти на лікування хворого хлопчика Дениса у зарубіжній клініці. У нього вроджена вада серця, на операцію треба 300 тисяч гривень.

Яким же дивовижним був цей благодійний бал. Черкаська філармонія перетворилась на королівський палац, з парадними килимами і почесною вартою. На двох поверхах вестибюлю розмістились твори-роботи обдарованих дітей – малюнки, вишивання, ліплення, ляльки – мотанки. Гостей зустрічала сама Принцеса-Попелюшка з Принцем. Кожен з прибулих на бал купив благодійних квиток, щоб кошти, зібрані від цього, спрямувати на лікування Дениска. До честі сценаристів – вони не посадили учасників дійства в крісла. Хто хотів – оглядав виставки, хто захоплено слухав і дивився виступи співаків та бальні танці.

Чимало діток і дорослих ласували смаковиками. Найбільше охочих було біля соку «НАЙСІК», виготовленого «Маїсом». Оцінка одна – чудовий, такий корисний продукт треба вживати постійно.

Своє враження про бал висловила головна Принцеса-Попелюшка, директор Благодійного дитячого фонду Оксана Гончарук:

– Дітям потрібна казка. Це відчули всі учасники балу. Захоплення і блиск в оченятах засвідчили – задумка вдалась. Звичайно бал не був би таким розкішним, різножанровим і різнобарвним без підтримки міського голови Анатолія Бондаренка, без активної участі волонтерів. Відгукнулись і спонсори. Особливу подяку висловлюю керівнику групи компаній «Маїс» Сергію Терещуку. Їхня допомога особливо вагома. Бо і минулого року виділяли кошти на першу операцію Денису. А нинішнього вона ще відчутніша. Всім учасникам балу запропонували ще й свій чарівний сік «НАЙСІК». Погляньте, біля нього юрма діток і дорослих. А загалом дякую всім черкасцям за душевні співчуття і велику щедрість.

IMG_0334 IMG_0290 IMG_0323 бал5