Краще одна гра ніж п’ять тренувань

Це слова видатного тренера і футболіста в минулому Київського «Динамо» Валерія Лобановського. І хоч мовлені вони були не в наш час, але залишаються актуальними. Керівник агропромислової компанії «Маїс» Сергій Терещук не просто сповідує цей принцип, а чимало робить аби діяв він на практиці для молоді всіх вікових категорій. Днями він особисто відкрив два сучасних спортивних майданчики для вихованців дитячого садка «Лісова казка» у Мошнах. А на свято Трійці у Вергунах відбувся турнір з футболу для школярів на кубок групи компаній «Маїс». Учасниками стали команди Білозірської академії футболу, «Маїс» – Вергуни», «Агростар» із Лесьок і «Нива» села Степанки. У напружуючій і захоплюючій боротьбі кубок вибороли юні футболісти академії. Вергунівська команда посіла почесне друге місце. Третьою стала Леськівська «Агростар». Відкриттям турніру була команда Степанок. У ній поряд з хлопчиками грали і дівчатка. Капітан команди Руслан Затірка сказав, що це не випадково: «Дівчата навчались гарно грати на рівні з хлопцями».

DSCN9820

За друге і третє місце всі учасники нагороджені медалями, за четверте грамотами. Всі команди в нагороду отримали футбольні м’ячі.

Олексій Блоха, тренер юних футболістів Білозірської академії:

— Такі турніри дуже корисні. Вони закладають дітям тактичні варіанти футбольного мислення, навчають грати в пас, у колективну гру, викликають прагнення шліфувати футбольні навики, які можуть перерости у справжню майстерність. Гарну справу робить Сергій Терещук, виділяючи на це кошти. Вдячність йому за добре організований турнір і за турботу про майбутнє дітей.

У цей день на Вергунівському стадіоні у першому колі чемпіонату  Черкаського району з футболу (вища друга) зіграли дорослі команди «Маїс» – Вергуни» та «Агростар» з Лесьок. Вергунівці перемогли з рахунком 4:2.

DSCN9841 DSCN9849DSCN9877DSCN9854DSCN9857