У Мошнах садок як рідний дім

DSC_0680 DSC_0639

Плекання дітей — процес багатогранний. Для батьків — вигодувати, виростити, виховати, вивчити, у люди вивести. Не менше обов’язків і у суспільства. Найголовніший — створити умови для формування особистості. Успіх там, де всі діють спільно.

У дитячому садку «Лісова казка» села Мошни живуть якраз так. І дітвора тут як на підбір: усі чемні, усі розумники, гіперактивні, кожен обдарований у певних сферах буття. Веселе і барвисте свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей це тільки підтвердило. Пісні, танці, декламування поезій, спортивна спритність викликали радісні посмішки, зволожували очі дорослих. Усе це плід педагогічного колективу, батьків, сільського голови й депутатів ради, багаторічного шефства (з 2006 року) Сергія Терещука. Подарунком дітям на свято стали два спортивних майданчики: один із штучним покриттям, щоб займатися на ньому у будь-яку погоду; а другий — міні футбольне поле з густим природним трав’яним покровом. А ще справжні ворота, щити, лавочки.

DSC_0609DSC_0705DSC_0618DSC_0607

Валентина Коршак, завідуюча дошкільного закладу «Лісова казка»:

— Про такий майданчик мріяли давно, адже у садочку 160 вихованців. Здоров’язберігаючі технології сповна запроваджувати не вдавалося. Не було належних умов. А сьогодні всі бачили, як діти раділи обнові. Рух для них — основа здоров’я. Тому й присутні так щиро дякували Сергію Терещуку. Він наш покровитель у розв’язанні всіх проблем: відкритті додаткової групи, що зняло проблему із забезпеченням місцями у садку, участі у заміні вікон на пластикові, виділенні електронного обладнання, закупівлі меблів. Без нього, без його найсмачніших яблук, соків, солодощів не обходиться жодне свято.

 Ольга Іванівна Шкарбута, бабуся вихованки Настусі:

Садочок дав нашим дітям усе — знання, здоров’я, щоб продовжити добре навчатись у школі. Тут мудрі вихователі, тепла атмосфера. Як бабуся, дуже задоволена рівнем роботи закладу.

Валентина Карпенко, вихователь закладу:   

Як мама, теж дуже задоволена. Радію нинішньому дарунку. Тепер у нас чудові майданчики, чарівні куточки природи, квітники. І все це сприятиме розвитку дітей. Вихователі все роблять, щоб будні вихованців наснажувались творчістю, були креативними. Діти хочуть ходити у садочок, бо він їм як рідний дім.

Сергій Терещук:

— Найперше, щиро вітаю батьків і діток з Міжнародним днем захисту дітей і першим днем літа. Ми маємо робити все, щоб діти росли сильними, жили у щасливій країні, де немає воєн, де лунає дитячий сміх, були забезпечені всім необхідним.

Моя родина і агропромислова компанія «Маїс» заради цього не шкодують коштів. Вони використані на підготовчі роботи: вирівнювання майданчиків, закладку дренажного поля, посів газонів, придбання штучного покриття. Але головне в тому, що вихованці дитячого закладу отримали те, чого їм не вистачало. Тепер заняття тут можна проводити відразу після дощу. Посмішки дітей, радісні обличчя — це найважливіше, чого ми досягли. І ще те, що фізичний розвиток важливий для людини протягом усього життя, а основа здоров’я закладається змалку.

DSC_0664DSC_0692DSC_0669 DSC_0714DSC_0627DSC_0736