Святий Миколай, щастя нам дай!

В Україну зайшли Новорічні і Різдвяні свята. А заніс їх у своєму чарівному чобітку Святий Миколай. Творець добра всім своїм життям довів, що апогеєм справжньої любові до ближнього є щире доброчинство, зцілення душ людських самозреченням від власних благ. У Миколая майже за дві тисячі років сотні мільйонів послідовників.

Множаться їхні ряди і в наші дні. Агропромислова компанія «Маїс» – серед найактивніших. Чудотворець уповноважив цьогоріч вручити дітям дарунки у Вергунах, Нечаївці, Хуторах, Гельмязеві, Боровиці, Мошнах, Красносіллі, Топилівці, Черкаській міській лікарні. Серед смаколиків найперше ласували яблуками, цитрусовими, цукерками, печивом. А нечаївським школярам за відповідальне ставлення до навчання та активну творчу палітру їхніх розумових здібностей дісталася ще й акустична система. До свята діти готувалися повсюдно.

Хутори

Барвистим, незвичайним на дивовижні знахідки було дійство у дитячому садочку «Ластівка» у Хуторах. Діти сконструювали «зоряний шлях» для Миколая. І його посланці прибули. Вони побачили у вихованцях садочка світлих людей, з яких диво буде, розповіли про те, що Святий на човні піднімався Дніпром до святої Софії Київської. Це від нього українці і їхні дітки такі щедрі, щирі, добрі й слухняні.

DSC_9418DSC_9452DSC_9450DSC_9447DSC_9455DSC_9422DSC_9605DSC_9582 DSC_9581

Вергуни

Епіграфом розкішного балу молодших класів у Вергунах був рефрен: «А як виросту велика, буду добре знати – нашу славну Україну буду будувати». Директор школи Світлана Марченко зазначила: «Це невипадково. Діти під впливом спільних справ школи і агропромислової компанії «Маїс». Це приклад високої благодійності, яка ще від часів Святого Миколая. А у нас перелік добрих справ надзвичайно довгий. Діти невпинно дякують за санітарні зручності у школі, а вчителі разом із шефами творять зараз кімнату психологічного розвантаження».

DSC_9690 DSC_9678 DSC_9667DSC_9660DSC_9649DSC_9548DSC_9544DSC_9564DSC_9559DSC_9575

Гельмязів

Дитяча радість була на святкових дійствах у Гельмязеві. Діти відчули глибину і радість цього свята, запалились бажанням творити добро, допомагати щодень одне одному. А якою наснагою світились оченята малят від дарунків компанії «Маїс» та місцевого господарства «Русь».

Нечаївка

Як завжди, єдиною родиною відзначили свято у Нечаївці. «Діти, вірте, – наголосила директор Галина Андреєва, – щастя нас чекає і всю Україну, якщо житимемо так, як заповідав Миколай». А генеральний директор «Маїсу» Сергій Осадчий від імені компанії, окрім подарунків кожному класу, зробив щасливою всю школу, передавши чергову технічну новинку. А про тісну співпрацю засвідчило колективне фото на згадку.

DSC_9523 DSC_9497

Підсумок світлому святу Миколая зробив Сергій Осадчий:

Наша компанія – соціально відповідальна. Ми постійно буваємо у закладах освіти, культури, а у свята приносимо дітям радість, а ще передаємо дух діловитості, відповідальності, креативності, без яких нині немає руху вперед.
І в день Святого Миколая, і в Різдво Христове щиро вітаю всіх тих, з ким співпрацюємо, з ким осмислюємо і плануємо наше прийдешнє. Міцного всім здоров’я, благополуччя, достатку й миру у нашій нескореній Україні.