Здрастуй, літечко барвисте

DSC_05141

Для учнів шкіл Черкащини хвилююче пролунав останній дзвоник, що сповістив про завершення навчального року та початок літньої оздоровчої пори.

У системі освіти області діятиме майже 800 закладів оздоровлення та відпочинку, в яких наберуться сил і цікавих вражень, практичних навичок більше ста тисяч учнів. А випускники з останнім дзвоником прощалися з учителями і рідними, як домівки, школами перед тим, як зробити крок у самостійне життя.

Радість і бентежність подій розділили батьки, учні й шефи навчальних закладів. З теплими вітаннями до учасників свят у селах Вергуни, Нечаївка, Хутори, Красносілля, Топилівка, Боровиця, Мошни, Гельмязів завітали керівники агропромислової компанії «Маїс». Вони вручили колективам цінні подарунки, зокрема — холодильну камеру, принтери, фотоапарат, бойлер для підігріву води, спортінвентар тощо. Все це знадобиться дітям у ході літніх канікул.

DSC_0523 DSC_0476

Сергій Осадчий, генеральний директор ТОВ «АПК «Маїс» з нагоди урочистостей побував у школах сіл Вергуни, Нечаївка, Хутори. Повсюдно Сергій Степанович наголошував, що високотехнологічній агропромисловій компанії, в складі якої насіннєвий завод, яблуневий сад, плодосховище, власне виробництво соку «Найсік», горіховий центр, потрібні висококласні фахівці. Так, у Вергунах «Горіховий центр» щороку вирощуватиме сто тисяч саджанців горіхів, тридцять тисяч інших плодових, а також саджанці туй, самшитів тощо. Ця копітка робота потребує глибоких знань. Вітаючи випускників із завершенням навчання у школі, керівник запросив здобувати необхідні компанії професії у вищих і середніх навчальних закладах.

DSC_0552 DSC_0380 DSC_0373

Випускникам Хутірської школи запропоновано здобувати професії для роботи у найбільшому в Україні заводі з виробництва насіння кукурудзи найурожайніших гібридів світового і вітчизняного рівня.

Всім учням, їхнім батькам і вчителям Сергій Степанович побажав натхнення у навчанні, миру, добра і злагоди.

DSC_0309 DSC_0406 DSC_0387DSC_04611

Оригінальну ідею започаткувала до свята останнього дзвоника Вергунівська сільська рада. За високі досягнення у навчанні сільська рада, голова села Тарас Горбенко вирішили встановити іменні премії для найбільш успішних учнів. На святкових шкільних лінійках Тарас Іванович тепло привітав номінантів і вручив сертифікати на отримання винагороди у розмірі 500 гривень.

Кращі у Вергунівській школі: Вікторія Грудзеєва, учениця 9-го класу; Діана Марченко, учениця 10-го класу; Денис Старов, учень 10-го класу.

Переможці у Нечаївській школі: Олександр Горбатюк, учень 6-го класу; Віктор Охріменко, учень 6-го класу; Тетяна Горбенко, учениця 5-го класу.

Отож всім засмаги від теплого сонечка, лагідної блакиті води, неповторного барвистого літечка!

DSC_0306 DSC_0351 DSC_0485