Дорога до Бога ширшає, коли віряни ідуть нею масово

DSCN9803DSCN9804

У день святої Трійці, нинішнього року 4 червня, жителі Вергунів Черкаського району зібралися на сход, щоб відзначити одне із найголовніших і найдавніших християнських свят. Його заснували на 50-й день після Великодня, коли, як і обіцяв Ісус, на апостолів у Єрусалимі зійшов Святий Дух і наділив їх благодаттю та умінням говорити на різних мовах. Вергуни цій даті присвятили будівництво свого храму і відзначили свято села.

До прихожан звернувся отець Юрій, священик Вергунівського приходу:

— Церква найкраще місце, де утверджується віра, де вона об’єднує людей. І наскільки збільшується кількість вірян, настільки сильнішою стає наша молитва. Не випадково ми збираємось у церкві. Адже вона дім Божий, вибудовувати його заповідав нам сам Господь. Священики допомагають спілкуватися із Всевишнім через молитви. Особисто я цю місію виконую з радістю. Плодами наших молитв є благодать, яку посилає Господь нам, а також добрих людей на нашому шляху. І навіть випробування даються нам, щоб ми ставали міцнішими, дружнішими, люблячими.

Наш храм, будівництво якого завершуємо, це справа наших духовних прагнень і Божого благовоління. Дяка Богу і тим людям, які до цього приклали руку. Від імені всіх прихожан висловлюю вдячність Володимиру Махнику і його родині за кошти на будівництво храму, Віктору Космині і Володимиру Лук’янцю, організаторам будівництва церкви. Хай Всевишній пошле їм здоров’я і сили, завзяття для успішного завершення нашої великої справи.

Особливо треба відзначити тих, хто спонсорує це будівництво, допомагає матеріально нині. Немає відмови нівчому від Петра Йосиповича Ткачука, керівника СТОВ «Колос». Морально підтримує будівничих, виступає організатором ведення робіт Тарас Іванович Горбенко, сільський голова Вергунів.

Для жителів села стали рідними агропромислова компанія «Маїс» і її керівник Сергій Миколайович Терещук. Дитячий садок, школа, заклади медицини і культури, благоустрій села — скрізь відчутна вагома підтримка. Будівництво храму теж під їхньою повсякденною опікою, особливо у виділенні значних коштів, щоб пошвидше відкрились двері для спраглих душ. Друкую також всім спонсорам і меценатам, які долучились до будівництва. З вашою поміччю ми скоро відкриємо храм, який стане для вергунян дорогою до Бога.DSCN9813 DSCN9815