А замахніться, синки!

Так у гоголівському дусі підтримав Сергій Терещук намір футболістів села Вергуни спробувати сили цьогоріч у першій лізі чемпіонату області. Це не безпідставна забаганка. У селі сформувався наполегливий і навіть амбітний склад команди. Перше місце у другій лізі чемпіонату Черкаського району торік — вагомий доказ того. Але щоб здолати престижну висоту, одного бажання, тренувань ще замало. Потрібна відповідна матеріальна база, належна фінансова підтримка. Про це і йшлося на зустрічі членів футбольної команди з головою ради директорів групи компаній «Маїс». Сергій Миколайович Терещук вислухав тренерів і гравців, ознайомився з положенням щодо умов участі у чемпіонаті області, оглянув стадіон села і загалом підтримав задум:
— Але за ним велика відповідальність і напружена праця, — наголосив він. — І не тільки футболістів, для яких найголовніше позитивний ігровий результат, щоб бути гідним бренду «Маїсу». А керівникам села, СТОВ «Колос», громадськості треба привести у належний стан насамперед футбольне поле, розв’язати проблему його нового трав’яного покриву, поливу, розчистити територію стадіону, відремонтувати роздягальні, подбати про зручності для глядачів. Це програма діяльності на кілька років, в якій треба визначитись із залученням необхідних коштів із різних джерел.
У керівництва «Маїсу» є певні напрацювання у цьому плані. Адже за підтримки компанії досить успішно діють футбольні команди у Мошнах Черкаського, Топилівці Чигиринського, Гельмязеві Золотоніського районів. А у Вергунах одночасно із стадіоном намічено виконати значні обсяги робіт із реконструкції виробничих об’єктів, зокрема тваринницьких ферм, яким не місце у центрі села. Уже ведеться будівництво центру горіхівництва. Чекають впорядкування сільські дороги. Футбол стане складовою частиною соціальних проектів розвитку Вергунів.
Зустріч завершилась взаємною згодою сторін спів­працювати. Сергій Миколайович зробив для цього вже перший крок. Він подарував команді набір найвищого ґатунку футбольних м’ячів, форму, бутси, всі необхідні обладунки для гри. День футболу у Вергунах закінчився дружніми матчами з юними й дорослими футболістами села Леськи.

DSC_0424