Делегація  «МАЇСУ»  взяла участь у  найбільшому бізнес форумі в Брюсселі

Фото

IMG_3543 IMG_3426

На початку червня у Брюсселі пройшов Європейський Бізнес Саміт. Його почесними гостями були голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, голова Європарламенту Мартин Шульц, голова Європейської ради Дональд Туск, високий представник ЄС Федеріка Шульц,  Президент Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард.

Від компанії «МАЇС», як члена Української Бізнес Асоціації, участь у високому Європейському зібранні взяли Сергій і Єлизавета Терещуки, Ярослав Шевчик.

Разом з провідними європейськими та світовими політиками, бізнесменами та суспільними діячами представники компанії «МАЇС» обговорювали майбутнє українського бізнесу в умовах євроінтеграції, розглядали можливості розвитку приватного сектору України, а також напрямки удосконалення економічного клімату в країні для збільшення її інвестиційної привабливості. Одночасно, на переконання Сергія Терещука Україні потрібні знання та досвід впровадження інноваційних технологій, що вже відпрацьовані у Європі і світі.

На форумі делегація Україна була однією із численних. До неї входили провідні представники українського бізнесу, народні депутати України, фахівці урядових структур та місцевих органів влади.

У межах Саміту було проведено український ланч «Україна – новий економічний партнер ЄС», який засвідчив  високий рівень підтримки зусиль українського бізнесу та громадянського суспільства.

IMG_3545

27124570620_421aba1c8d_b27263228980_10f9c89b09_b