Добросердя – осердя душі

        Назва дошкільного дитячого закладу «Лісова казка» в Мошнах точно і влучно відповідає змісту життя його вихованців. В будні і свята тут гамірно, весело. Тихо тільки тоді, коли «носики-курносики» мирно посопують у сні. Директор садочку Валентина Коршак задоволена: у нас створена належна база для всебічного виховання малят, добре підготовлений колектив, переважно жіночий, по-материнському няньчать, організовують навчальні і виховні ігри, на яких вводять діток у світ краси і добра. Задоволені і батьки, бо дітки отримують найсмачніші, найпоживніші страви (калорійність 96 відсотків). За всіма критеріями ми зажди у трійці кращих у районі.

         Цим завдячуємо постійній турботі сільської ради і добродійників. Не від випадку до випадку, а постійно нашим садком опікується голова ради директорів групи компанії «Маїс» Сергій Терещук. До вітамінного столу ми завжди маємо їхні чудові яблука, які систематично привозять і без наших прохань. А до свят обов’язковий ексклюзивний неповторного смаку торт. Все, що маємо кращого і новітнього в технічному обладнанні – теж від Терещука. Але найбільшим вкладом було відкриття ще однієї групи, чим по суті у Мошнах зняте питання черги в дитячий садок. ДНЗ Мошни діти

         Для наших шефів дрібниць немає. Я й досі під враженням від того, як вони зреагували, коли дізнались, що у нашої вихованки холодно в хаті. І вже наступного дня дрова у дворі, ще й порізані і наколоті. Навідалась я до багатодітної сім’ї (п‘ятеро там маленьких), аж чую бабуся біля тих дров молиться, зводячи руки до неба: «Дай ще Боже тому Терещуку всіх благ». Це всім нам приклад не корисливого піару, а найщирішої добросердності, величі душі. Побільше б таких Терещуків і таких проявів.