Бізнесово – освітні мости: «Маїс» – ЧДТУ

5 липня генеральний директор агропромислової компанії «Маїс» Сергій Осадчий та ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор у присутності фахівців обох сторін підписали договір про співпрацю.

Науковці і виробники мають дотичні стосунки в освітній, науковій, інноваційній, виробничій сферах. В університеті є потужний науковий потенціал. Тому «Маїс» зацікавлений у впровадженні наукових розробок, практичних досягнень, зокрема у галузі переробки плодово- ягідної сировини.

Компанії потрібні нові види устаткування для виготовлення продукції, яка користується попитом на ринку. Важливою темою співпраці є також енергозбереження, підвищення ефективності виробничих систем на насіннєвому заводі. Корисними можуть стати спільні дослідження і в інших напрямках розвитку агропромислової компанії.

Для технологічного університету надзвичайно важлива співпраця з «Маїсом», бо це відкриває нові можливості і перспективи для студентів та науковців. Студенти матимуть можливість проходити практику в підрозділах компанії «Маїс», викладачі – підвищувати кваліфікацію, проводити спільні конференції, семінари, дослідження та їх результати публікувати у спеціалізованих виданнях. Успішним випускникам, за наявності вакансій, будуть надаватися перші робочі місця.

Для подальшої співпраці заплановано створити координаційну раду, робочі групи та розпочати створення програми спільної діяльності.

Зустріч, що відбулася, має стати мостом, який зближує науку та виробництво.

 

8570